Utorok, 30. november 2021. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Malachovského rázne rozhodnutie: Definitívne som s ňou skončil!

Sväťo Malachovský
Sväťo Malachovský
Zdroj: TV JOJ
26.10.2021 16:00

BRATISLAVA - K opere sa už nevráti! Sväťo Malachovský (49) je verejnosti známy najmä ako komik a zabávač. Herec však svoju umeleckú kariéru odštartoval úplne inak. A to ako operný spevák. O výraznej zmene vo svojej kariére hovoril aj počas včerajšieho vydania jojkárskej šou Inkognito, do ktorej zavítal ako tajný hosť.


Rodina Malachovských je Slovákom dobre známa. V šľapajách operného speváka Ondreja Malachovského totiž úspešne kráčali aj jeho dvaja synovia - Martin a mladší Svätopluk. 

Ondrej Malachovský
Malachovského rázne rozhodnutie: Definitívne
Zdroj: TASR

Sväťa pozná verejnosť tiež ako výborného komediálneho herca, humoristu a zabávača. V minulosti však dvanásť rokov pôsobil práve ako operný spevák. „Zrazu prišlo také rozhodnutiem, že som si povedal, že stačí. Bolo to veľmi spontáne a rýchle,” povedal na margo zmeny v jojkárskej relácii Inkognito. 

Malachovského rázne rozhodnutie: Definitívne
Zdroj: TV Joj

O Sväťovom pláne presedlať z vážneho žánru na ten komediálny tušil len málokto. A umelec sa netají tým, že začiatky boli chvíľkami aj poriadne náročné. 

Svoje rozhodnutie však neoľutoval a dnes patrí medzi obľúbených slovenských komikov. Pri otázke, či sa ešte niekedy vráti k opere však má jasno. „Už len ako divák,” poznamenal Malachovský. 

VIDEO: Sväťo Malachovský ako tajný hosť v relácii Inkognito. 


Galéria

Sväťo Malachovský Sväťo Malachovský so synom Sväťo Malachovský

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TV Joj, Ján Zemiar, TASR;
VIDEO: TV Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články