°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Česká herečka naštvala Slovákov: Nakydala na Bratislavu, ľudia zúria... Zbaľ si lepeňák a choď do Prahy!

Anna Kadeřávková to riadne prehnala.
Anna Kadeřávková to riadne prehnala.
Zdroj: Peter Frolo
29.01.2020 19:03

BRATISLAVA - Česká herečka Anna Kadeřávková (22) si poriadne pohnevala fanúšikov. A to hlavne tých slovenských. Po veľmi nevydarenom porovnaní slovenskej a českej metropoly si vyslúžila spŕšku kritiky.


Mladá herečka je síce z Prahy, no prednedávnom sa rozhodla presťahovať na Slovensko. Urobila tak kvôli láske. Počas natáčania filmu Šťastný Nový rok si totiž padli do oka so slovenským raperom Strapom.

Herečka najskôr za svojim priateľom cestovala, no vzdialenosť, ktorá ich delila, sa jej zdala priveľká. So Strapom sa preto usídlili v našom hlavnom meste. A práve na Bratislavu sa Anna posťažovala na svojom Instagrame.

Anna Kadeřávková svojim príspevkom poriadne nahnevala niektorých Slovákov.
Česká herečka naštvala Slovákov:
Zdroj: Instagram A.K.

„Nechápte ma zle, ale ako Pražáčka som zvyknutá na istý štandard veľkomesta,” vysvetľuje brunetka a vymenúva, čo ju škrie najviac. Po 22:00 tu nikde (až na jedny MINI potraviny) nekúpite nič. Žiadne nonstop Tesco alebo večierky. Nefunguje tu ani donášková služba Rohlík.cz. Na celú Bratislavu sú dve KFC,” rozčuľuje sa.

Anne tiež chýbajú bujaré večierky, na ktoré je zvyknutá z Prahy. Pozastavuje sa tiež nad tým, že v noci nefungujú niektoré semafory a tiež nevie prehryznúť, že v kinách nie je popkorn s príchuťou šunka-syr.

Anne Kadeřávkovej chýba v kine šunkovo-syrový popcorn.
Česká herečka naštvala Slovákov:
Zdroj: Instagram A.K.

Zdá sa, že to, čo herečka pravdepodobne považovala za vtipný spôsob, ako od svojich fanúšikov získať tipy na zaujímavé miesta v našom hlavnom meste, ľudia vidia inak. Na krásku sa zvalila vlna kritiky. Samozrejme, ozvali sa aj Slováci. „Tak ako Slovenka ti po prečítaní tohto postu odporúčam navštíviť vlakovú stanicu a kúpiť si jednosmerný lístok do Prahy!” ozvala sa jedna z hrdých Sloveniek. „Prosím, zbaľ si sandále, ponožky, lepeňák a choď do Prahy,” neľútostne vypoklonkovala filmovú hviezdičku.

Anna Kadeřávková sa do Bratislavy odsťahovala kvôli svojmu partnerovi, raperovi Strapovi.
Česká herečka naštvala Slovákov:
Zdroj: Peter Frolo

Za herečku sa však postavili jej fanúšikovia, ktorí príspevok pochopili s trochu väčším nadhľadom a poslali jej aj zopár tipov, kam by sa nabudúce mala vybrať. Snáď to kráske pomôže zahnať nudu a hlad. 

Máte radšej Prahu alebo Bratislavu?

Prahu

1456

Bratislavu

1110

Počet hlasov: 2566


Galéria

Anna Kadeřávková to riadne Anna Kadeřávková svojim príspevkom Anne Kadeřávkovej chýba v Anna Kadeřávková sa do

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články