Poplach v JOJke: Takmer im podpálil štúdio! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Poplach v JOJke: Takmer im podpálil štúdio!

V štúdiu šou Moja mama varí lepšie ako tvoja takmer došlo k požiaru.
V štúdiu šou Moja mama varí lepšie ako tvoja takmer došlo k požiaru.
Zdroj: TV JOJ
15.01.2020 12:00

BRATISLAVA - Stačí chvíľka nepozornosti a nešťastie je na svete! To sa stalo aj počas natáčania jojkárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Dvojica kuchárov totiž pri svojom recepte využila aj takzvanú udiacu pištoľ. Tú označili za maximálne bezpečnú, ale... Takmer ňou podpálili štúdio!


Tento týždeň si v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja zmerajú sily Martin a Tomáš proti Petrovi a Mirovi. Prvá zo spomínaných dvojíc dnes večer pripraví pečený zeler s foie gras. Hoci ide len o predjedlo, recept pozostáva z veľkého množstva komponentov a pri jeho príprave sa musia použiť aj nie práve najbežnejšie pomôcky. 

Jednou z nich je aj udiaca pištoľ, ktorou musia zaúdiť hrozienka. „Túto udiacu pištoľ môžeme použiť pokojne doma, nehrozí nič,“ povedal Tomáš. No hneď po vyslovení tejto vety zafungoval Murphyho zákon a kuchár takmer podpálil štúdio. Rozpálenú flambovaciu pištoľ totiž položil na dosku a nechal ju horieť. Po celý čas oheň šľahal priamo na telo luxusného mixéra, ktorý začal odrazu horieť.

Pri príprave pečeného zeleru s foie gras musel kuchár využiť aj udiacu pištoľ.
Poplach v JOJke: Takmer
Zdroj: TV JOJ

Kým si to prítomní všimli, už bolo všade cítiť poriadny plastový smrad. „Pozor, horí! Horí termomix!“ kričal moderátor Milan Junior Zimnýkoval. „Keď som videl, že horí ten mixér, tak ma zalial pot a vravím si, tak som si zarobil...“ povedal na záver vystresovaný Martin.

Flambovacia pištoľ podpálila luxusný mixér.
Poplach v JOJke: Takmer
Zdroj: TV JOJ

Pracovali ste už s flambovacou pištoľou?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 340Galéria

V štúdiu šou Moja Pri príprave pečeného zeleru Flambovacia pištoľ podpálila luxusný Kuchár zabudol zapálenú flambovaciu Pri príprave receptu museli Moderátor Milan Junior Zimnýkoval

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články