°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Nečakaná smrť v jojkárskej Mojej mame: Súťažiaci (†49) sa už vysielania nedožil... Takto si uctia jeho pamiatku!

Miroslav Macík nečakane zomrel. Tento týždeň bude relácia venovaná jemu.
Miroslav Macík nečakane zomrel. Tento týždeň bude relácia venovaná jemu.
Zdroj: TV JOJ
23.03.2020 21:30

BRATISLAVA - Relácia Moja mama varí lepšie ako tvoja sa vysiela už dlhých 5 rokov. Za ten čas sa pred kamerami vystriedalo mnoho kuchárov a tí výraznejší sa do šou po čase vrátili opäť. Jedným z nich je aj Miroslav Macík (†49) so synom Lukášom (13). Svojej reprízy na obrazovkách sa však Miro už, bohužiaľ, nedožil - sympaťák z Liptovského Mikuláša v týchto dňoch nečakane zomrel.


Prvýkrát sa Miroslav Macík spolu so synom Lukášom objavil v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja pred viac ako tromi rokmi. Svojím kuchárskym umením dvojica zahviezdila v špeciálnom vydaní, ktoré Jojka vysielala na Deň detí. No ako to s najvýraznejšími účinkujúcimi v relácii býva, po čase sa na obrazovky vrátia opäť.

Miroslav Macík so synom Lukášom sa do šou vrátili po troch rokoch.
Nečakaná smrť v jojkárskej
Zdroj: TV JOJ

A to bol aj prípad Macíkovcov. Miro sa však svojej reprízy na obrazovkách už, bohužiaľ, nedožil. Ako informuje televízia Joj, sympatický kuchár z Liptovského Mikuláša v týchto dňoch nečakane zomrel. Na Kolibe sa preto rozhodli tento týždeň nasadiť časti s Miroslavom a reláciu venovať jeho pamiatke.

Pred začiatkom každej epizódy tak bude svietiť oznam: „Túto reláciu venujeme spomienke na pána Miroslava Macíka, ktorý nás pred pár dňami navždy opustil.“ Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Jojka venuje tento týždeň reláciu Moja mama varí lepšie ako tvoja Miroslavovej pamiatke.
Nečakaná smrť v jojkárskej
Zdroj: TV JOJ
 


Galéria

Miroslav Macík nečakane zomrel. Miroslav Macík so synom Jojka venuje tento týždeň Miroslav Macík so synom Miroslav Macík nečakane zomrel. Relácia bude tento týždeň

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články