°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Za laškovanie pod perinou kruto zaplatí: Snúbenicu markizáckeho farmára prešla trpezlivosť!

Snúbenicu markizáckeho farmára prešla trpezlivosť!
Snúbenicu markizáckeho farmára prešla trpezlivosť!
Zdroj: TV MARKÍZA
16.10.2019 13:30

BRATISLAVA - Tak toto mu len tak neprejde! Radovan Dulin sa ešte na začiatku Farmy pochválil krásnou snúbenicou. S Ivanou je 6 rokov, blondínka dokonca účinkovala aj v jeho dokrútke. Na lásku však zrejme veľmi rýchlo zabudol. A hoci tvrdil, že laškovanie s inými súťažiacimi jeho partnerke nevadí, teda pokiaľ budú pekné, zdá sa, že na týchto slovách nie je pravdy ani za mak.


Spočiatku to vyzeralo tak, že si Radovan mimoriadne rozumie s ďalšou východniarkou, Mirkou Csorbovou. Dvojica dokonca vedľa seba zaspávala, no a hneď po niekoľkých dňoch pozorné oko kamery zaznamenalo, že pod perinou sa diali veci, ktoré rozhodne prekračujú akékoľvek kamarátske hranice. Košičanka sa mu totiž jasne hrabala v spodnej bielizni – ich intímnosti vyšli najavo v momente, keď si nepozorne naprávali perinu, čo sa podarilo zachytiť vďaka nočnému videniu. 

Tam však Radovo laškovanie s farmárskymi kolegyňami ani zďaleka neskončilo. Počas toho, ako bol farmárom týždňa, si do domčeka nasťahoval západniarku Kiku. Potetovaná sexica s ním trávila noci, ktoré vyvrcholili pred pár dňami. Keď statok viedla ona, do postele si na oplátku na noc prizvala práve Radovana. Už niekoľko týždňov bolo jasné, že k sebe majú obaja blízko, čím sa pred kamerami ani netajili. 

Nejako podobne sa zrejme bude Radovan tváriť v momente, keď vypadne a zistí, že nežnosti s farmárkami mu jeho snúbenica odpustiť nedokáže.
Za laškovanie pod perinou
Zdroj: TV MARKÍZA

Radovana to ťahá k sexi farmárke Kristíne. Dvojica má k sebe mimoriadne blízko už niekoľko týždňov.
Za laškovanie pod perinou
Zdroj: Instagram K.D.

Ako veľmi blízko to je, sa však ukázalo až nedávno. Objavili sa totiž zábery, z ktorých je zjavné, že pod perinou sa opäť diali veci. A to už evidentne Radovu snúbenicu nenechalo chladnou. Na sociálnej sieti totiž naznačila, že jej polovička má vážny problém. Začala o ňom hovoriť v minulom čase a jasne sa vyjadrila, že by mu neodpustila ani v prípade, že by jej odprisahal, že išlo o televízny scenár.

Zdá sa teda, že záletníka Rada budú doma čakať pobalené kufre. Na druhej strane, z Dunajskej Lužnej, kde zatiaľ býva aj so snúbenicou, to ku Kike do Senca až tak ďaleko nemá... 

Ivana svojmu snúbencovi vraj odpustiť nedokáže.
Za laškovanie pod perinou
Zdroj: Instagram I.B.

O Radovi sa vyjadruje v minulom čase.
Za laškovanie pod perinou
Zdroj: Instagram I.B.

Tvrdí, že Radovanove vyjadrenia sú lož a vyvádzanie na Farme mu nepovolila.
Za laškovanie pod perinou
Zdroj: Instagram I.B.

K tejto otázke sa Ivana jednoznačne vyjadriť nedokázala.
Za laškovanie pod perinou
Zdroj: Instagram I.B.

Myslíte si, že Ivana by svojmu partnerovi mala odpustiť?

29 % nie
áno 71 %

Hlasovalo: 6388Galéria

Snúbenicu markizáckeho farmára prešla Nejako podobne sa zrejme Radovana to ťahá k Ivana svojmu snúbencovi vraj O Radovi sa vyjadruje Tvrdí, že Radovanove vyjadrenia K tejto otázke sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články