°C

Sobota, 29. február 2020. Meniny má Radomír, zajtra Albín.

Pariškovej pokazené zásnuby: Namiesto oslavy čistenie zvratkov!

Aneta Parišková s manželom Miroslavom
Aneta Parišková s manželom Miroslavom
Zdroj: Ján Zemiar,
09.10.2019 12:30

BRATISLAVA - Ajaj, tak takto si svoje zásnuby nepredstavuje žiadna žena. Jeden z najkrajších momentov v živote Anety Pariškovej (46) sa razom zmenil na tragikomédiu. Do romantickej chvíľky totiž nečakane vstúpil jej syn Gabriel (8)!


Detaily zo zásnub Aneta s Miroslavom vyrozprávali v jojkárskej šou Čau Lujza. Stalo sa tak v úplne všedný večer a nič nenasvedčovalo tomu, že moderátorkin dnes už manžel pokľakne a požiada svoju polovičku o ruku. V jednu februárovú nedeľu sa blondínka vrátila domov z moderovačky plesu, on zasa priletel z pracovnej cesty v Amsterdame...

Ešte neskoro večer sa Miroslav vybral nakúpiť potraviny a vrátil sa domov.. Moderátorke, ktorá ho čakala doma vo vyťahaných teplákoch, ani v sne nenapadlo, že bežná domáca pohoda sa zmení na niečo výnimočné. Keď vybaľovala veci, v taške našla holandské svadobné dreváky a partner ju vyzval, aby si ich vyskúšala. Topánky jej však nesadli a keď ju vyzval, aby si ich prezrela a zistila, čo je za problém, našla v nich škatuľku s prsteňom. 

Synovia Anety Pariškovej sa zjavne vedia postarať o poriadne nečakané prekvapenia.
Pariškovej pokazené zásnuby: Namiesto
Zdroj: Instagram AP

Aneta Parišková s manželom Miroslavom.
Pariškovej pokazené zásnuby: Namiesto
Zdroj: Jan Zemiar

Ako je už dnes zrejmé, Aneta súhlasila a veľký krok do spoločnej budúcnosti sa rozhodli osláviť prípitkom. To však nevedeli, čo ich o chvíľu čaká. „Pokračovala romantická chvíľa a potom, že poďme si na to pripiť. Keď Mirko nalial do jedného pohárika, do druhého pohárika, tak sa ozval obrovský rev a zvracajúci Gabrielko prišiel do obývačky. Ani sme to víno nedopili a išli sme čistiť posteľ, čo trvalo asi do polnoci,” prezradila Aneta. Nuž ale, mohlo to dopadnúť aj horšie. Napríklad ak by budúca nevesta namiesto očakávaného súhlasu povedala jednoznačné "nie". 

Poznáte aj vy niekoho, komu sa podarilo pokaziť zásnuby?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 245Galéria

Aneta Parišková s manželom Synovia Anety Pariškovej sa Aneta Parišková s manželom Aneta Parišková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články