Parišková mimo obrazoviek: Fíha, maskáče, špekačky a žiadny mejkap! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Parišková mimo obrazoviek: Fíha, maskáče, špekačky a žiadny mejkap!

Aneta Parišková
Aneta Parišková
Zdroj: TV JOJ
16.09.2019 14:00

BRATISLAVA - Aneta Parišková (46) je dlhé roky stálicou televíznych obrazoviek. V spravodajstve si ju inak ako v kostýmčeku a s dokonalou vizážou predstaviť ani nevieme. Blondínka je však navyše aj trojnásobnou mamou a vo voľných chvíľach so synmi vyzerá úplne inak.


Moderátorka Aneta Parišková je žena do koča aj do voza. Na jednej strane je televíznou hviezdou so serióznym imidžom a dokonalou vizážou. na strane druhej je trojnásobnou mamou a v súkromí si na perfektne nalíčenú tvár, štýlové oblečenie a bezchybný účes nepotrpí. 

Parišková mimo obrazoviek: Fíha,
Zdroj: Instagram AP

Počas víkendu sa Aneta ukázala na svadbe svojich priateľov, ďalší deň však už strávila v úzkom rodinnom kruhu so svojimi tromi synmi a manželom Miroslavom. Vybrali sa spolu na opekačku a blondínka veru nebola za dámičku. Nahodila sa do maskáčov, vlasy zopla do chvosta a zakryla šiltovkou. A s mejkapom si už starosti vôbec nerobila. Takto ju poznajú naozaj len tí, čo ju už niekedy stretli mimo televíznych obrazoviek. 

„Krásny deň v prírode. Po dlhom čase opekané špekačky a slanina,” okomentovala zábery na Instagrame. 

Parišková mimo obrazoviek: Fíha,
Zdroj: Instagram AP

Parišková mimo obrazoviek: Fíha,
Zdroj: Instagram AP

Chodievate si opekať do prírody?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 665Galéria

Aneta Parišková Aneta Parišková v televíznom Aneta Parišková na opekačke Aneta Parišková so svojimi Aneta Parišková na rodinnej Aneta Parišková sa tento

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články