Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Z Kaliho je už ženáč: S partnerkou Alicou si dnes povedali áno!

Raper Kali sa oženil.
Raper Kali sa oženil.
Zdroj: Jan Zemiar
07.09.2019 18:25

BRATISLAVA - Slovenský raper Kali (36) sa nám už začiatkom roka pochválil, že ho v lete čaká svadba. O ruku požiadal svoju partnerku Alicu, ktorá mu vo februári porodila ich prvé dieťatko, dcérku Nellu. Svadobné zvony zvonia dvojici práve dnes.


Nie je to tak dávno, čo raper Kali (36) prostredníctvom sociálnej siete gratuloval svojim dobrým priateľom, hudobníkovi Petrovi Pannovi a jeho partnerke Kristíne, k ich spoločnej svadbe. Dnes sa karta obrátila a rovnakého gesta sa od hudobníka dočkal aj samotný Kali. Dnes totiž nastal deň, kedy si so svojou partnerkou Alicou povedia spoločné áno.

Kalimu, Alici ale aj Nellke pogratuloval aj dobrý priateľ, hudobník Peter Pann.
Z Kaliho je už
Zdroj: Intagram P.P.

Raper sa síce o súkromie s okolitým svetom až tak veľmi nedelí, no pre Topky ešte začiatkom roka prezradil, ako by mal ich spoločný veľký deň vyzerať. „Bude to malinká svadba, v kruhu blízkych, tých najbližších. A chceli by sme to určite stihnúť ešte kým bude dobré a pekné počasie vonku. Lebo chceli by sme to vonku," plánoval.

Kali ešte stihol absolvovať bujarú rozlúčku so slobodou.
Z Kaliho je už
Zdroj: Instagram K.M.

A žúrovala aj nevesta s kamarátkami.
Z Kaliho je už
Zdroj: Instagram K.M.

A tak sa aj stalo a dvojica dnes oficiálne spojila svoje životy. Kali v tento špeciálny deň dokonca vyšiel zo svojej komfortnej zóny a svoje tenisky a tričko vymení za elegantný oblek. Aj nevesta si dala na svojom výzore záležať a zvolila luxusné šaty z dielne Galia Lahav, pri ktorých sa cena požičovného pohybuje okolo 3-tisíc Eur.

Alicu vo svadobný deň zdobia luxusné šaty.
Z Kaliho je už
Zdroj: Instagram Salonizabell

Mladomanželom želáme do spoločného života veľa lásky.

Kali sa pochválil prvým záberom zo svadby.
Z Kaliho je už
Zdroj: Instagram K.M.


Galéria

Raper Kali sa oženil. Kalimu, Alici ale aj Kali ešte stihol absolvovať A žúrovala aj nevesta Alicu vo svadobný deň Kali sa pochválil prvým Na rozlúčke so slobodou Malá Nellka taktiež dostala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články