Judínyová v náručí cudzieho chlapa: Zákulisné VIDEO z nakrúcania! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Judínyová v náručí cudzieho chlapa: Zákulisné VIDEO z nakrúcania!

Erika Judínyová skončila v náručí muža, no jej manžel to nebol.
Erika Judínyová skončila v náručí muža, no jej manžel to nebol.
Zdroj: Profimedia
29.08.2019 22:00

BRATISLAVA - Plavovlasá Erika Judínyová (48) už roky patrí medzi stálice televízie Markíza a pre divákov je neodmysliteľne spätá s programom Smotánka. V polovici augusta sa v Záhorskej Bystrici konal Deň otvorených dverí a, samozrejme, rodáčka z Partizánskeho nesmela chýbať. Dokonca vtedy nakrúcala aj šoubiznisovú reláciu a skončila v náručí cudzieho muža.


Relácia Smotánka má na obrazovkách Markízy zastúpenie už niekoľko rokov. Patrí doslova k neoddeliteľným programom televízie rovnako, ako Erika Judínyová na post moderátorky a sprievodkyne slovenským šoubiznisom. Hoci mala relácia počas prázdnin pauzu, opäť sa vracia do vysielania.

Erika Judínyová odmoderovala prvú časť Smotánky po letnej pauze zo strechy budovy.
Judínyová v náručí cudzieho
Zdroj: TV MARKÍZA

Prvú časť po prestávke nakrúcala plavovláska práve počas Dňa otvorených dverí v Markíze. Divákom sa však neprihovárala zo štúdia, ale zo strechy jednej z budov. A počas nakrúcania sa ocitla v náručí muža, pričom však nešlo o jej manžela Štefana Skrúcaného.

Do náručia si ju vzal jej kamarát a stylista Andrej Kusalík. Čo sa za jeho počinom skrývalo? „Ak si všimnete, tak tam boli také kamene na streche. A to bolo kvôli podpätkom, aby som ich tam nezničila. On ma preniesol na takú dlaždicu, na ktorej sa mi už v pohode stálo,” prezradila nám Erika. Andrej takto moderátorke spontánne zachránil topánky. Nuž musíme uznať, že Kusalík je muž činu!


Galéria

Erika Judínyová skončila v Erika Judínyová odmoderovala prvú Erika Judínyová počas DOD Smotánku z DOD odmoderovala Erika Judínyová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: TV Markíza,
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza, Vlado Benko

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články