Silvia Šuvadová šokuje priznaním: Pre iných normálna vec a ona... TOTO nikdy nezažila! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Silvia Šuvadová šokuje priznaním: Pre iných normálna vec a ona... TOTO nikdy nezažila!

Herečka Silvia Šuvadová.
Herečka Silvia Šuvadová.
Zdroj: Vlado Anjel
15.07.2019 10:30

BRATISLAVA - V dnešnej dobe otvorených hraníc je cestovanie už úplne prirodzené a azda každý už využil možnosť stráviť dovolenku v cudzej krajine. Či už k moru, alebo na hory, väčšina z nás si takýto oddych dopraje aj každý rok. Výnimkou je Silvia Šuvadová (46).


O Silvii je známe, že na niekoľko rokov opustila Slovensko a presťahovala sa do slnečného Los Angeles. Kto by si však myslel, že herečka precestovala svet, zostane poriadne zaskočený. Silvia totiž priznala, že jednu vec nikdy nestihla. "Ja som nikdy v živote nebola na dovolenke, na takej, že ideš na dovolenku," odhalila pre Topky.sk.

To, čo jej stálo v ceste k oddychu, bolo pracovné vyťaženie. "Kým som bola pred Amerikou herečka na Slovensku, tak sme každé leto dabovali telenovely. Vtedy nebolo veľa roboty, takže sme si nemohli dovoliť odmietnuť," prezradila nám. Na zmenu však nikdy nie je neskoro a herečka sa zastrája, že tento rok by sa jej konečne mohlo podariť dostať za naše hranice.

Silvia Šuvadová šokuje priznaním:
Zdroj: Jan Zemiar

Kto jej bude robiť spoločnosť, sa dozviete v našom videorozhovore vyššie.

Dovolenkujete radšej na Slovensku alebo v zahraničí?

Slovensko

379

Zahraničie

273

Počet hlasov: 652


Galéria

Herečka Silvia Šuvadová. Silvia Šuvadová nikdy nezažila Tento rok sa to Silvia Šuvadová sa vrátila Silvia Šuvadová dlhé roky Silvia Šuvadová pre pracovné

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články