SVADBA Ďurovčíka a Hlinkovej: Takto sa mladá herečka lúčila so slobodou! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

SVADBA Ďurovčíka a Hlinkovej: Takto sa mladá herečka lúčila so slobodou!

Barbora Hlinková a Ján Ďurovčík sú už svoji!
Barbora Hlinková a Ján Ďurovčík sú už svoji!
Zdroj: Instagram B.B.
28.06.2019 09:00

BUDAPEŠŤ - V pondelok verejnosť prekvapila svadba najúspešnejšieho slovenského fotografa a muzikálového režiséra Jána Ďurovčíka (48) a jeho partnerky Barbory Hlinkovej. Dvojica sa zasnúbila pred rokom a do roka a do dňa - na ženíchove meniny - si povedala svoje áno aj v kostole. Ešte pred tým sa však brunetka lúčila so slobodou. Pozrite ako!


Ako sme už informovali, svadba dvoijce sa odohrala v pondelok v Halíči. Mladomanželia si svoje áno povedali o 16:00 v kostole a odtiaľ sa spolu so svadobčanmi presunuli do rozprávkového zámku. No a tam sa už konala celá veselica. Nechýbal koč s koňmi, prvý tanec na svetový megahit z filmu Hriešny tanec, ani vystúpenie skupiny IMT Smile. 

Ešte pred týmto veľkým dňom si však nevesta vychutnala rozlúčku so slobodou. A zábermi z nej sa po svadbe pochválila na sociálnej sieti. Spolu so štyrmi kamarátkami a jedným kamarátom sa herečka vybrala do hlavného mesta našich južných susedov a tam si to spolu s nimi poriadne užila...

A to, že ide o rozlúčkový výlet budúcej nevesty, nemohlo ujsť nikomu. Budúca pani mala totiž po celý čas na sebe tričko s nápisom Bride (nevesta), na hlave diadém s nápisom Bride to be ( budúca nevesta), rovnaké slová svietili aj na ružovej šerpe a aby toho nebolo málo, všetkých zdobili odznaky s informáciou, že ide o rozlúčku so slobodou. 

Podľa záberov súdime, že si to Barbora v spoločnosti kamarátov poriadne užila. Veď pozrite sami!

Barbora si rozlúčku so slobodou užila v spoločnosti svojich najlepších kamarátov.
SVADBA Ďurovčíka a Hlinkovej:
Zdroj: Instagram B.B.

Najlepší priatelia budúcej nevesty ju vzali na výlet do Maďarska.
SVADBA Ďurovčíka a Hlinkovej:
Zdroj: Instagram B.B.

 

 

 


Galéria

Nástroje k článkuFOTO: Instagram B.H.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články