°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Takáto SEXI ešte nebola: Celeste Buckingham vytasila prsia v mega výstrihu, aj nový účes!

Celeste Buckingham predviedla svoje vnady aj upravený účes.
Celeste Buckingham predviedla svoje vnady aj upravený účes.
Zdroj: Jan Zemiar
17.06.2019 09:00

BRATISLAVA - Pri Celeste Buckingham (24) si dnes už málokto spomenie, že kedysi bola v SuperStar. Od súťažiacej z hudobnej šou sa totiž prepracovala k neodmysliteľnej a výraznej súčasti našej hudobnej scény. A už to dávno nie je ani to malé dievčatko, ktoré v markizáckej šou vystupovalo. Dokázala to aj nedávno na sociálnej sieti Instagram. Zavesila tam totiž fotku s novým účesom, ale... Nielen vlasy pútali pozornosť!


Celeste Buckingham je slečna typu krv a mlieko a je na to patrične hrdá. Svoje ženské krivky miluje a nebojí sa ich ukázať ani svojim fanúšikom. Aktuálne sa na sociálnej sieti Instagram pochválila novým účesom... Teda nešlo ani tak o zmenu vlasov, ako o parádny stajling. 

Jej hriva však zďaleka nebola jediná, ktorá na snímkach pútala pohľady. Obdarená brunetka totiž nahodila rafinované šaty s hlbokým výstrihom a na obdiv sveta vystavila svoje bujné vnady. No, takáto sexi snáď ešte ani nebola. Veď uznajte sami!

Je Celeste Buckingham sexi?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 2063Galéria

Celeste Buckingham predviedla svoje Celeste Buckingham sa pochválila Celeste Buckingham takáto sexi Celeste Buckingham sa pred Celeste Buckingham

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Instagram C.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články