°C

Sobota, 8. august 2020. Meniny má Oskár, zajtra Ľubomíra.

Nový vzťah Celeste Buckingham: Speváčka vraj randí s týmto hudobníkom!

Celeste Buckingham má po svojom boku nového partnera.
Celeste Buckingham má po svojom boku nového partnera.
Zdroj: Vlado Anjel
10.10.2019 09:00

BRATISLAVA - Speváčka Celeste Buckingham (24), ktorá len nedávno získala ocenenie SOZA pre najúspešnejšieho mladého umelca, údajne opäť nie je sama. Po tom, čo v polovici mája ohlásila rozchod s podnikateľom Alešom Mlátilíkom (42), by mal byť teraz po jej boku nový muž. Tentoraz má ísť o hudobníka z kapely Lavagance.


O tom, že Celeste Buckingham opäť nie je single, informoval ako prvý portál najky.sk. Slovenská speváčka so zahraničnými koreňmi sa ešte koncom minulého roka priznala k tomu, že randí s podnikateľom Alešom Mlátilíkom a prekážkou nebol ani sedemnásťročný vekový rozdiel.

Celeste Buckingham tvorila pár s podnikateľom Alešom Mlátilikom.
Nový vzťah Celeste Buckingham:
Zdroj: Ján Zemiar,

Dvojica šla však napokon predsa len od seba a v polovici mája oznámila brunetka rozchod prostredníctvom emotívneho odkazu na sociálnej sieti. Tam sa vyznala zo svojich pocitov. „Ďakujem za všetko, láska. Bohužiaľ, každá dobrá vec musí raz skončiť. Ďakujem za krásny rok. Prajem ti len to najlepšie, najmilšie a najkrajšie. Nech tvoj život je naďalej plný lásky a šťastia,” napísala niekdajšia superstaristka na Instagram.

Úspešná kráska má však zrejme opäť dôvod na úsmev a má ním byť jej nový partner z kapely Lavagance Róbert Dando. Podľa už spomínaného portálu informáciu potvrdil dobre informovaný zdroj. „Sú spolu už niekoľko mesiacov. Svoj vzťah neskrývali, no ani ho nejako verejne neprezentovali,” znelo vyjadrenie. Speváčka sa však k tejto téme odmietla vyjadrovať.

Celeste Buckingham by mala tvoriť pár s bubeníkom (v strede) z Lavagance.
Nový vzťah Celeste Buckingham:
Zdroj: Instagram Lavagance


Galéria

Celeste Buckingham má po Celeste Buckingham tvorila pár Celeste Buckingham by mala Celeste Buckingham by mala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Vlado Anjel, Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články