Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Kramár urazil Adelu pred celým Slovenskom: Maroš, TOTO by si si k dáme nemal dovoliť!

Maroš Kramár sa pustil do Adely Vinczeovej.
Maroš Kramár sa pustil do Adely Vinczeovej.
Zdroj: TV MARKÍZA
14.06.2019 11:00

BRATISLAVA - Herec a moderátor Maroš Kramár (60) sa vo svete šoubiznisu pohybuje už desiatky rokov a je povestný svojím imidžom džentlmena. Niekedy však aj on prestrelí a z úst vypustí niečo, čo nie je tak úplne vhodné. A tak sa stalo aj v najnovšej Chart show.


Témou sa tentokrát stali hity slovenských a českých filmov, ku ktorým si Adela Vinczeová (38) do štúdia pozvala českého herca Martina Dejdara, pôvabné speváčky z dua Twiins a spomínaného Maroša Kramára. A práve tento krok ju v určitom momente pravdepodobne zamrzel. Stalo sa tak, keď sa na pretras dostala česká rozprávka Traja veteráni a reč prišla na chamtivú princeznú a jej dlhý nos.

Kramár urazil Adelu pred
Zdroj: TV MARKÍZA

Kramár zrazu nechal slušnosť za dverami a do moderátorky si rypol. „To je o tebe!" vypadlo z herca. Blondínka je známa tým, že si aj ona sama sem-tam zažartuje na adresu svojho nosa, a poznámkou sa nenechala zaskočiť. „To je jediná žena, ktorá má dlhší nos ako ja, preto mám tú rozprávku rada," zachraňovala situáciu Adela.

Kramárovi však nestačilo a na jazyk mu prišla ďalšia vtipná slina. „Ja som počul, že ideš točiť druhý diel teraz," pokračoval v útoku s kamennou tvárou. „Áno, áno, je to tak," pritakala mu Adela.

Kramár urazil Adelu pred
Zdroj: TV MARKÍZA

Slovnú prestrelku si dvojica zjavne užívala a moderátorke, ktorá je už na hercov humor zvyknutá, sa podarilo zo situácie vykľučkovať s gráciou. Podobné poznámky by však určite zamrzeli nejednu ženu a z úst sympatického lámača ženských sŕdc prekvapili o to viac. Nikto predsa nie je dokonalý, a práve to robí ľudí výnimočnými.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Maroš Kramár sa pustil Herec Maroš Kramár si Adela zo situácie vykľučkovala Maroš Kramár bol opäť Herec Maroš Kramár je Nos Adely Vinczeovej púta

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza, Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články