Z Viki Rákovej bude dvojnásobná mama: Prezradila pohlavie bábätka! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Z Viki Rákovej bude dvojnásobná mama: Prezradila pohlavie bábätka!

Viki Ráková sa opäť pripravuje na mamičkovské povinnosti.
Viki Ráková sa opäť pripravuje na mamičkovské povinnosti.
07.05.2019 10:30

BRATISLAVA - Už sa jej to kráti! Herečka Viki Ráková sa len nedávno pochválila, že je v radostnom očakávaní a už v auguste sa stane po druhýkrát mamou. Obľúbená Ildikó z markizáckych Susedov už vie, v akej farbe nakupovať výbavičku.


Viki Ráková je mamou malého Bendegúza a v lete privedie na svet aj svoje druhé dieťa. Ohľadom detailov herečka nerobí tajnosti. „Budeme mať zase chlapčeka," prezradila na rovinu pre portál markiza.sk. Rodiť by mala Viki v auguste a zatiaľ si bezproblémové tehotenstvo užíva: „Sme zdraví a celé tehotenstvo prebieha úplne v poriadku, takže sme z toho veľmi šťastní."

Z Viki Rákovej bude
Zdroj: Instagram R.V.R

Herečka je neodmysliteľnou súčasťou sitkomu Susedia, a tak popri zmenách v jej živote museli tvorcovia čeliť aj zmenám v scenári. „Vrátime sa trošku do času, keď sa László dozvedel, že budú mať bábätko. Ostatné som ešte nečítala, ako to bude celé prebiehať, ale verím v to, že to bude veľká sranda," uviedla.

Z Viki Rákovej bude
Zdroj: TV MARKÍZA

Nové časti Susedov by mali stihnúť natočiť ešte pred tým, ako sympatická brunetka nastúpi na materskú dovolenku. Čo sa týka návratu na televízne obrazovky, konkrétny časový plán zatiaľ nemá. „Po nejakom rozumnom čase sa možno vrátime naspäť. To záleží aj na tom, či bude aj piata séria," vyjadrila sa. 

Viki prajeme, aby všetko dopadlo podľa jej predstáv.

Myslíte si, že aj druhý syn dostane netradičné meno?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 893Galéria

Viki Ráková sa opäť Rodiť by mala Viki Scenár s tehotenstvom Viki Herečke Viki Rákovej to K synčekovi Bendegúzovi pribudne Viki Ráková si tehotenstvo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram R.V.R., TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články