°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Tehotná Ráková zo Susedov: Rastúce bruško už neschová!

Viki Ráková
Viki Ráková
Zdroj: Instagram VR
02.04.2019 09:00

ÖREG-TÓ - Hviezda markizáckeho sitkomu Susedia Viki Ráková (38) len pred pár dňami vyšla von so sladkým tajomstvom. Predstaviteľka Ildikó Komárom nosí pod srdcom svoje druhé dieťatko. K malému synčekovi Bendegúzovi tak čoskoro pribudne súrodenec, no zatiaľ si herečka vychutnáva obdobie tehotenstva. A bruško sa jej už pekne zaguľacuje.


Aktuálne hviezdi Viki Ráková v seriáli Susedia, ktorí sa prd nejakým časom po rokoch vrátil na televízne obrazovky. U divákov sa opäť teší veľkej obľube. Tvorcovia sitkomu však boli postavení pred hotovú vec, keď predstaviteľka Ildikó oznámila, že čaká bábätko.

Viki Ráková s partnerom Róbertom vychovávajú syna Bendegúza.
Tehotná Ráková zo Susedov:
Zdroj: Instagram V.R.

Pravdepodobne tak Peter Marcin a Andy Kraus doprajú manželom Ildikó a Lászlovi ďalšie dieťa aj v pokročilom veku a zakomponujú tak herečkino tehotenstvo do deja. Zrejme sa tak už čoskoro môžeme tešiť na tehotnú Ildi, ktorej bruško bude skutočné.

Ani v realite už herečka svoje rastúce bruško neschová. Cez víkend sa vybrala na výlet so svojím synom a partnerom k jazeru Öreg a zábermi sa pochválila na svojom instagramovom profile. Na fotkách sa jej pod šatami už jasne črtá bruško s Bendegúzovým súrodencom. Budúcej dvojnásobnej mamine to mimoriadne pristane.

Už čoskoro sa z Viki Rákovej stane dvojnásobná mama.
Tehotná Ráková zo Susedov:
Zdroj: Instagram V.R.

Myslíte si, že Bendegúz bude mať bračeka alebo sestričku?

Bračeka

112

Sestričku

270

Počet hlasov: 382


Galéria

Viki Ráková Viki Ráková s partnerom Už čoskoro sa z Viki sa vybrala na Rastúce bruško už brunetka K štvorročnému Bendegúzovi čoskoro

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články