Pondelok, 15. august 2022. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Tehotná Ráková zo Susedov: Rastúce bruško už neschová!

Viki RákováGaléria fotiek (6)
Viki Ráková
Zdroj: Instagram VR

ÖREG-TÓ - Hviezda markizáckeho sitkomu Susedia Viki Ráková (38) len pred pár dňami vyšla von so sladkým tajomstvom. Predstaviteľka Ildikó Komárom nosí pod srdcom svoje druhé dieťatko. K malému synčekovi Bendegúzovi tak čoskoro pribudne súrodenec, no zatiaľ si herečka vychutnáva obdobie tehotenstva. A bruško sa jej už pekne zaguľacuje.


Aktuálne hviezdi Viki Ráková v seriáli Susedia, ktorí sa prd nejakým časom po rokoch vrátil na televízne obrazovky. U divákov sa opäť teší veľkej obľube. Tvorcovia sitkomu však boli postavení pred hotovú vec, keď predstaviteľka Ildikó oznámila, že čaká bábätko.

Tehotná Ráková zo Susedov:
Galéria fotiek (6)
Viki Ráková s partnerom Róbertom vychovávajú syna Bendegúza.
Zdroj: Instagram V.R.

Pravdepodobne tak Peter Marcin a Andy Kraus doprajú manželom Ildikó a Lászlovi ďalšie dieťa aj v pokročilom veku a zakomponujú tak herečkino tehotenstvo do deja. Zrejme sa tak už čoskoro môžeme tešiť na tehotnú Ildi, ktorej bruško bude skutočné.

Ani v realite už herečka svoje rastúce bruško neschová. Cez víkend sa vybrala na výlet so svojím synom a partnerom k jazeru Öreg a zábermi sa pochválila na svojom instagramovom profile. Na fotkách sa jej pod šatami už jasne črtá bruško s Bendegúzovým súrodencom. Budúcej dvojnásobnej mamine to mimoriadne pristane.

Tehotná Ráková zo Susedov:
Galéria fotiek (6)
Už čoskoro sa z Viki Rákovej stane dvojnásobná mama.
Zdroj: Instagram V.R.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Tehotná Ráková zo Susedov: Rastúce bruško už neschová!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články