Speváčka Tina odhalila identitu svojho otca: Toto je on... Volá sa Tino! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Speváčka Tina odhalila identitu svojho otca: Toto je on... Volá sa Tino!

Tino a Tina - otec a dcéra
Tino a Tina - otec a dcéra
Zdroj: Instagram tinaslovakia
21.03.2019 09:00

AFRIKA - Keď sa Martina Csillaghová (35), dnes už Kmeťová, stala známou, hovorila iba o svojej mame. Svoj pôvod zo strany otca zahmlievala. V poslednom čase sa však začala hlásiť k Afrike a začiatkom roka ukázala svojich súrodencov. Teraz predstavila verejnosti aj otca.


Speváčka Tina kedysi o svojom otcom nehovorila kvôli ochrane súkromia svojej mamy. Ako dospelá, keď už je sama dvojnásobnou mamou, sa však rozhodla spojiť so svojou rodinou zo strany biologického otca. 

Najprv fanúšikom predstavila svojich súrodencov a rodinná podoba sa veru nezaprie. 

Speváčka Tina odhalila identitu
Zdroj: Instagram M.Č.

Dnes je však už známy aj Tinin otec. Včera sa na Instagrame podelila o jeho fotografie, ale aj obšírny popis toho, čím sa zaoberá. Zaujímavé je, že sa volá Tino, celým menom ho speváčka predstavila ako Tina Obamu. Kedysi bol chirurgom a neskôr ministrom zdravotníctva v štáte Rovníková Guinea.

Venuje sa aj pomoci tým, ktorí to potrebujú. „Život zariadil, že sme žili a rástli oddelene a je to ÚPLNE v poriadku, lebo stopa, akú zanecháva v tisíckach ľudských životov tých, ktorí potrebujú alebo potrebovali pomoc v jeho rodnej krajine, je omnoho dôležitejšia ako ja. Dnes ROZUMIEM a keby som sa mala vrátit v čase, NEZMENÍM ANI MILISEKUNDU a prejdem si všetkým rovnako. Je to môj biologický otec,” vyznala sa Tina. V takzvaných stories ale nezabudla ani na svoju maminu, ktorú označila za svoju superhrdinku. 

Speváčka Tina odhalila identitu
Zdroj: Instagram tinaslovakia


Galéria

Tino a Tina - Tina so svojimi súrodencami Tina so svojím otcom Tino Obama bol ministrom Tina je dnes dvojnásobnou Tinina mama

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články