Šokujúce zmeny v ankete OTO: Sajfa si tento rok neškrtne, vystrieda ho TENTO muž! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Šokujúce zmeny v ankete OTO: Sajfa si tento rok neškrtne, vystrieda ho TENTO muž!

Matej Sajfa Cifra a Adela Vinczeová
Matej Sajfa Cifra a Adela Vinczeová
Zdroj: Facebook M.C.
20.03.2019 05:45

BRATISLAVA - Anketa OTO zvyčajne vyvoláva otázky nielen o tom, kto zvíťazí, ale pravidelne sú ľudia zvedaví aj na moderátorov galavečera. Od roku 2013 boli stálicami tohto programu Matej Cifra (39) a Adela Vinczeová (38), no minulý rok ostalo toto "bremeno" len na Sajfovi. Tento rok si však neškrtne!


Galavečer odovzdávania cien OTO za rok 2018 sa pomaly, ale isto blíži. Prípravy na priamy prenos sa už rozbehli, no nezaobišli sa bez zmien. Jednu z nich už mohli diváci postrehnúť pri hlasovaní, keď sa organizátori rozhodli obnoviť kategóriu zabávač.

5 rokov tvorili Sajfa a Adela Vinczeová moderátorský tandem počas galavečera odovzdávania cien OTO.
Šokujúce zmeny v ankete
Zdroj: RTVS

Ďalšou zo zmien je post režiséra. Kým posledné ročníky mal pod palcom Peter Núñez, devätnásty ročník zverili organizátori Jeffovi Minaříkovi, ktorý projekt režíroval už aj v minulosti. Okrem toho stál aj za šou Česko Slovensko má talent. Staronový režisér sa vyjadril pre medialne.sk, že pod jeho taktovkou by sa mal priamy prenos skrátiť a zdynamizovať. 

Veľkou zmenou najmä z pohľadu divákov bude aj iný moderátor. Kým posledných šesť rokov na pódiu kraľoval Sajfa, z toho päťkrát po boku Adely Vinczeovej, tentoraz sa ho ľudia nedočkajú. Mateja Cifru vystrieda na poste moderátora Michal Hudák, ktorý dvakrát po sebe získal ocenenie herec roka a v aktuálnej ankete je nominovaný v kategórii zabávač. Hudák už v minulosti anketu OTO moderoval, a to spoločne so Štefanom Skrúcaným.

Tohtoročný galavečer bude moderovať herec Michal Hudák.
Šokujúce zmeny v ankete
Zdroj: Jan Zemiar

Ste spokojný/á so zmenou moderátora?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 5564Galéria

Matej Sajfa Cifra a 5 rokov tvorili Sajfa Tohtoročný galavečer bude moderovať Minuloročný galavečer odmoderoval Sajfa Michal Hudák sa pravidelne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Facebook, Ján Zemiar, RTVS, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články