°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Šesť teroristických útokov na Srí Lanke: Na ostrove sa nachádza aj Sajfa s tehotnou manželkou!

Matej Sajfa Cifra ubezpečil fanúšikov, že sú v poriadku.
Matej Sajfa Cifra ubezpečil fanúšikov, že sú v poriadku.
Zdroj: Facebook/SITA
21.04.2019 10:00

KOLOMBO - V nedeľu ráno, počas najväčších kresťanských sviatkov, svet šokovala informácia o výbuchoch v troch kostoloch a troch hoteloch, ktoré často navštevujú turisti na Srí Lanke. Aktuálne sa na ostrove nachádza aj obľúbený slovenský moderátor Matej Sajfa Cifra s manželkou, markizáckou redaktorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou.Tragédia na Srí Lanke: FOTO Tri hotely a tri kostoly zasiahli výbuchy, strašná bilancia obetí


Minimálne dva z teroristických útokov majú mať na svedomí samovražední atentátnici a ich vyčínanie pravdepodobne neprežilo 138 ľudí, medzi nimi aj 9 cudzincov. Ďalších 400 ľudí utrpelo zranenia. Malo ísť o simultánne výbuchy, ktoré v priebehu pol hodiny zasiahli tri katolícke kostoly a tri luxusné kostoly  na Srí Lanke. 

V týchto chvíľach sa v obľúbenej dovolenkovej destinácii nachádza aj moderátor Matej Sajfa Cifra s tehotnou manželkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou. Hneď ako sa o tragédii dozvedeli, informovali svojich blízkych a fanúšikov, že sú v poriadku. „Sme na juhu Srí Lanky asi 3 hodiny od Colomba. Sme v poriadku. Ďakujeme,“ napísal v krátkosti na Facebook Sajfa. 

Markizácka redaktorka sa oveľa viac rozhovorila pre portál markiza.sk„Je to strašná tragédia, s manželom sme našťastie v poriadku,“ zneli jej prvé slová. „Vôbec sme o tom nevedeli, až keď sme sa vrátili z masáže, zistli sme, že máme množstvo neprijatých telefonátov,“ prezradila Veronika. Práve z nich sa dozvedeli o útokoch.

„V našom letovisku je kľud, je tu veľa Slovákov, ktorí taktiež o ničom nevedeli, tak som im odporučila, aby zatelefonovali domov a oznámili blízkym, že sú v poriadku,“ dodala Cifrová Ostrihoňová. 


Galéria

Matej Sajfa Cifra ubezpečil Matej Sajfa Cifra ubezpečil Svojim fanúšikom napísala aj Na Srí Lanke dnes Veronika Cifrová Ostrihoňová a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Facebook M.S.C., SITA, Instagram V.C.O., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články