Utorok, 28. september 2021. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

OTO 2019: Ostrihoňová konečne ukázala bruško a... Odhalenie novej lásky sexi markizáka?!

Veronika Cifrová Ostrihoňová, Roman Polačik
Veronika Cifrová Ostrihoňová, Roman Polačik
Zdroj: Jan Zemiar
15.04.2019 05:45

BRATISLAVA - Slovenské národné divadlo sa v sobotu večer zaplnilo desiatkami známych tvárí, ktoré si prišli vychutnať prestížny galavečer 19. ročníka ankety OTO. Medzi celebritami nechýbala ani redaktorka televízie Markíza Veronika Cifrová Ostrihoňová (30), ktorá sa objavila v spoločnosti po prvýkrát s bruškom. Odovzdávanie cien nepremeškal ani herec z obľúbených Oteckov Roman Polačik (30), ktorý mal po boku krásnu slečnu.


Ceny v ankete OTO za minulý rok boli v sobotu rozdané a galavečer bol plný prekvapení. Nielen v rámci mien víťazov v jednotlivých kategóriách, ale program oplýval jedným šokom pre divákov za druhým. Spievajúci Hudák, tancujúca Ďurianová či výpadok svetla sú len zlomok.

Galavečeru sa zúčastnilo množstvo známych tvárí slovenského šoubiznisu. Či už išlo o moderátorov, hercov alebo športovcov. Mnohí vyvetrali svoje necelebritné polovičky, čo je pravdepodobne aj prípad sexi herca z markizáckych Oteckov, Romana Polačika. Pred necelým mesiacom sme vás informovali, že muž, ktorý kedysi randil so svojou kolegyňou Janou Kovalčíkovou, má po boku už niekoľko mesiacov novú ženu, ktorá nie je z hereckej brandže. V sobotu Roman evidentne svoju lásku vzal do spoločnosti a mimoriadne im to spolu pristalo.

Roman Polačik vzal do spoločnosti túto krásnu brunetku.
OTO 2019: Ostrihoňová konečne
Zdroj: Jan Zemiar

A pristalo to aj nastávajúce mamine Veronike Cifrovej Ostrihoňovej, ktorá si odniesla ocenenie v kategórii redaktor spravodajstva. Nezabudla sa poďakovať aj svojmu manželovi Sajfovi, ktorý za ňou počas ďakovnej reči prišiel aj na pódium, a tak tam podľa ich slov stáli traja Cifrovci. Plavovlasá markizáčka tak konečne ukázala svoje rastúce bruško v plnej kráse.

Veronika Cifrová Ostrihoňová už rastúce bruško neskryje.
OTO 2019: Ostrihoňová konečne
Zdroj: Jan Zemiar

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články