Najerotickejšia prezidentská "kampaň": Jojkárka si nechala cmúľať nahé prsia! | Topky.sk

Štvrtok, 23. máj 2019. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

Najerotickejšia prezidentská "kampaň": Jojkárka si nechala cmúľať nahé prsia!

Jojkárka si nechala cmúľať nahé prsia!!
Jojkárka si nechala cmúľať nahé prsia!!
Zdroj: youtube.com
11.03.2019 00:10

BRATISLAVA - Prezidentské voľby sa nezadržateľne blížia a k tejto téme sa vyjadruje čoraz viac tvárí slovenského šoubiznisu. Zrejme nikto z nich sa však k voľbám nepostavil kontroverznejšie ako raper Zverina, ktorý počas tých posledných - v roku 2014 - nakrútil mimoriadne pikantný videoklip. V tom období nebolo možné video medializovať a mnohým tak uniklo, že sa v ňom objavila aj známa silikónka. Dnes je vďaka TV JOJ ešte populárnejšia.


Kontroverzný je už samotný text a ešte o čosi viac videoklip k piesni. V ňom účinkuje známa jojkárska hviezdička Simona Butinová. Silikónovú prsaticu si diváci môžu pamäť napríklad z Nákupných maniačok či šou Take me out.

Dnes je z nej mamička malého Maxima a naplno sa venuje svojim rodinným povinnostiam. Ešte pred štyrmi rokmi však pred kamerou bez problémov vyliezla na rapera v spodnej bielizni a nechala sa nahovoriť na nakrútenie mimoriadne pikantného videa k spomínanej skladbe. Laškovanie v úsporných nohavičkách a podprsenke však zďaleka nie je všetko, čo predviedla.

Raper zverina si vychutnal prsia dnes už mamičky Simony Butinovej.
Najerotickejšia prezidentská
Zdroj: youtube.com

Jojkárska hviezdička si nakrúcanie pikantného videa zjavne užívala.
Najerotickejšia prezidentská
Zdroj: youtube.com

Brunetka totiž odhodila zábrany aj vrchnú časť bielizne a zostala hore bez. V klipe sú síce jej napumpované bomby vycenzurované, no aj napriek tomu je vidno, ako jej raper obnažené prsia oblizuje a cmúľa. A Simona? Tá si to vtedy zjavne celkom užívala… Nuž, aj takto by to mohlo vyzerať, ak by sa Zverina stal prezidentom.

Myslíte si, že Simona bude raz tento svoj počin ľutovať?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 3965Galéria

Jojkárka si nechala cmúľať Raper zverina si vychutnal Jojkárska hviezdička si nakrúcanie Simona Butinová počas účinkovania Simona Butinová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Youtube, TV JOJ, Instagram S.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články