Ewa Farna TO mesiace tajila: Brucho "jako skříň"... Veď o chvíľu rodí! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Ewa Farna TO mesiace tajila: Brucho "jako skříň"... Veď o chvíľu rodí!

Ewa Farna poriadne prekvapila.
Ewa Farna poriadne prekvapila.
Zdroj: Instagram E.F.
26.02.2019 10:30

PRAHA - Česká speváčka poľského pôvodu Ewa Farna (25) sa postarala o poriadne prekvapenie! Celé mesiace sa jej totiž darilo pred verejnosťou utajiť, že pod srdcom nosí prvého potomka. Teraz to však prezradila, a to poriadne originálnym spôsobom.


Ewa je poriadna tajnostkárka. V roku 2017 sa jej podarilo doslova utajiť svadbu s priateľom a kolegom z hudobnej brandže Martinom Chobotom (29). Svadobná fotografia tak neobletela najskôr médiá, ale speváčka ju uverejnila sama na sociálnej sieti a sama sa tak prihovorila fanúšikom s radostnou správou. I keď dvojica spečatila svoj vzťah až po štyroch rokoch, neprajníci vtedy hneď začali špekulovať, že speváčka je na svadbu ešte príliš mladá a mala by ešte počkať. Teraz si Ewa a Martin pripravili ďalšie prekvapenie.

Len necelého jeden a pol roka od svadby pripravili pre fanúšikov video s prekvapením. "Táto pieseň vlastne nikdy nemala byť predstavená verejnosti. Vznikla pred viac ako rokom a pol ako rozprávanie o nás, určené len pre hostí na našu svadbu. Boli sme si istí, že je príliš súkromná na to, aby išla von, patríme totiž skôr k tým, ktorí si súkromie vážia a strážia," vysvetlila Ewa pôvod videoklipu a prezradila, že k uverejneniu ich nakoniec dohnal nový impulz v ich živote. Tým je práve speváčkino tehotenstvo, ktoré sa jej podarilo tajiť dlhé mesiace.

Ewa Farna TO mesiace
Zdroj: youtube.com

Na konci klipu speváčka pózuje na pláži s poriadne zaguľateným bruškom a vyzerá to, že rodiť bude skutočne už v najbližších mesiacoch. Ewa sa tak snáď čoskoro pochváli aj zábermi s bábätkom.

Prekvapilo vás, že Ewa dokázala tehotenstvo utajiť tak dlho?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 694Galéria

Ewa Farna poriadne prekvapila. Ewa a Martin sa Klip, ktorý zverejnili, obsahoval Ewa si v klipe Ewe a Martinovi sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: youtube.com, Instagram E.F., Facebook E.F.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články