Čerstvá mamička Ewa Farna dostala od manžela netradičný darček: Má hodnotu miliónov! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Čerstvá mamička Ewa Farna dostala od manžela netradičný darček: Má hodnotu miliónov!

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Instagram E.F.
10.06.2019 13:30

PRAHA - Prešlo len pár dní, čo speváčka Ewa Farna (25) priviedla na svet svojho prvorodeného potomka. S manželom Martinom Chobotom (30) sa tak tešia zo zdravého synčeka Artuśa, ktorý sa narodil poriadne vlasatý. Ešte pred pôrodom dostala brunetka od manžela poriadne štedrý dar!


Hoci sú z nich od štvrtka šťastní rodičia a jeden by si pomyslel, že darček dostala Ewa Farna za pôrod, veci sa majú trochu inak. Miliónový dar totiž Martin venoval svojej polovičke ešte pred narodením syna. To, čo čerstvá mamička prijala od manžela, má hodnotu 7 250 000 českých korún.

Ewa Farna sa vo štvrtok 6. júna pochválila, že už je mamou.
Čerstvá mamička Ewa Farna
Zdroj: Instagram E.F.

Mamička malého Artuśa je tak už niekoľko dní majiteľkou jedného z bytov, ktorý doposiaľ vlastnil Martin Chobot. V roku 2011 kúpil nehnuteľnosť v pražských Dejviciach za spomínanú sumu. Spomínaný byt má byť podľa týždenníka Sedmička najdrahší z tých, ktoré mu patria. Teda vlastne, tento už nepatrí, keďže ho ako dar prepísal na svoju zákonitú.

Napriek tomu, že ide o pekné gesto, nie je všetko také ružové. Na byte je totiž stále hypotéka. Pred dvomi rokmi si totiž dvojica kúpila vilu vo Všenorách za 20 miliónov, za ktorú, podľa informácií českého Blesku, gitarista ručil práve bytom v Dejviciach.

Tehotenstvo oznámila Ewa Farna fanúšikom prostredníctvom videoklipu.
Čerstvá mamička Ewa Farna
Zdroj: youtube.com


Galéria

Ewa Farna Ewa Farna sa vo Tehotenstvo oznámila Ewa Farna Ewa Farna a Martin Martin Chobot na svoju

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Profimedia, Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články