Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Módne (s)hity z Prešporského bálu: Kollárova dcéra ako zlá kráľovná, Drobovej drobná chybička a... Naj outfit večera?!

Marián Hornyak zhodnotil dámy na bále.
Marián Hornyak zhodnotil dámy na bále.
Zdroj: Vlado Anjel
21.02.2019 10:30

BRATISLAVA - Uplynulý víkend sa konala jedna z najhonosnejších udalostí roka. V Redute totiž vítali hostí ďalšieho ročníka Bratislavského bálu. Ten sa tento rok niesol v historickom duchu a premenoval sa na Prešporský bál. A ako sa naň známe tváre vyobliekali? Na to si posvietil módny stylista Marián Hornyák. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom.


Alena Pallová, prominentná dermatologička

Nežná a nenápadná farba s efektnými rukávmi vytvára veľmi príjemný zjav. Je to pekné, nevtieravé a veľmi ženské. Určite to podporila aj jemná vizáž s jednoduchým účesom.

Módne (s)hity z Prešporského
Zdroj: Vlado Anjel

Alexandra Horňáková, dcéra podnikateľa Borisa Kollára

Veľa, preveľa. Popoluškovský vzhľad na Plese v opere sa k nej jednoznačne hodil viac. Z nežnej dievčiny urobila možno aj zámerne protipól - zlú kráľovnú. Túto pózu jej však neveríme. Úplne zbytočnými sú v tejto kompozícii náušnice, koruna by stačila, ak vôbec... Ale páči sa mi experimentovanie a som zvedavý na ďalšie verzie v budúcnosti.

Módne (s)hity z Prešporského
Zdroj: Vlado Anjel

Daniela Záhradníková, manželka Braňa Záhradníka

Napriek vrstveniu látky na šatách sú ešte stále dosť priesvitné. Asi nie šťastný záber, kde celok pôsobí trochu chaoticky. Šaty štýlovo ladia k dáme, farebne tiež, aj keď biela farba nie je vždy najlepšou plesovou voľbou, pokiaľ nie ste debutantka. Strieborné aplikácie a vizáž to posúvajú od bielej a pomáhajú dodať dramatickejší a ženskejší výraz.

Módne (s)hity z Prešporského
Zdroj: Vlado Anjel

Eva Verešová, bývalá misska

Veľmi pekný celok. Oceňujem málo videné, etiketou predpísané rukavice. V tomto prípade sa mimoriadne hodia k šatám od Izabely Komjati. Tie majú síce jemnú farebnosť, ale materiál, ktorým je brokát, je dospelý, a tak dávajú formálnu dôstojnosť plesovej príležitosti. Ubral by som z opulentnosti prsteňov a doprial radšej síce striedme, ale viditeľné náušnice.

Módne (s)hity z Prešporského
Zdroj: Vlado Anjel

Gabriela Drobová, riaditeľka Fashion Tv

Začal by som rukou vo vrecku, ktorú by na takejto spoločenskej akcii dáma nemala mať ani omylom a už vôbec, keď ju fotia. Skryté vrecká na šatách sa už veky tešia veľkej obľube dám, ale ako je povedané, majú zostať skryté pred očami divákov. Strih i farba sa Gabike hodia, vie s nimi narábať. Nie vhodne je zvolená kabelka a opäť narážam na jej veľkosť. Výrazné náušnice sa hodia k účesu i jednoduchým šatám.

Módne (s)hity z Prešporského
Zdroj: Vlado Anjel

Iveta Malachovská, moderátorka

Veľmi vkusná a kultivovaná voľba. Páči sa mi veľmi dobrý strih pre Ivetu. Skvelý materiál šiat dopĺňa štipkou honosnosti zlatá aplikácia na správnom mieste. Svieža vizáž s primeranými doplnkami dotvárajú veľmi reprezentatívny celok, ku ktorému patrí aj pán manžel.

Módne (s)hity z Prešporského
Zdroj: Vlado Anjel

Jana Mutňanská, spisovateľka

Krásna, asymetrická a sošná línia šiat priam volá po striedmosti. A Jana ju vypočula, dodala všetkého tak akurát. Elegantná vizáž, trochu lesku k matnému zamatu dodali náušnice i kabelka. Jeden z najvydarenejších outfitov večera. Menej je viac.

Módne (s)hity z Prešporského
Zdroj: Vlado Anjel

Jana Pištejová, módna návrhárka

Veľmi pekné šaty, jedny z najzaujímavejších v tejto sezóne. Príjemne sa nechala uniesť motívom krídiel z látky a celé šaty tak majú „vzduch“ a vytvárajú krásne línie. Pekne nedoplnené zbytočnými doplnkami, len jednoduchým účesom a decentnou vizážou.

Módne (s)hity z Prešporského
Zdroj: Vlado Anjel

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články