Šokujúce zistenie z Ameriky: Barbara Haščáková (39) v rukách polície... Za napadnutie manžela! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Šokujúce zistenie z Ameriky: Barbara Haščáková (39) v rukách polície... Za napadnutie manžela!

Barbara Haščáková bola pred tromi rokmi zatknutá za napadnutie manžela Stevena.
Barbara Haščáková bola pred tromi rokmi zatknutá za napadnutie manžela Stevena.
Zdroj: TV MARKÍZA
18.02.2019 11:30

BRATISLAVA - Hviezda 90. rokov Barbara Haščáková (39) sa pred rokmi presťahovala za veľkú mláku a odvtedy je jej súkromný život takpovediac zahalený rúškom tajomstva. Vie sa len toľko, že je vydatá za Američana Stevena a všetko nasvedčovalo tomu, že je vo vzťahu spokojná. Pred pár dňami však verejnosť šokovala statusom, ktorý zverejnila na sociálnej sieti Facebook. Podľa jej slov je jej manžel násilník a prosila o pomoc. No nie je všetko zrejme tak, ako sa zdá... Pred tromi rokmi bola totiž za napadnutie svojej polovičky zatknutá práve známa blondínka!


Barbara Haščáková v posledných dňoch svojim blízkym a fanúšikom doslova naháňa strach. Najprv na sociálnej sieti Facebook písala, že ju niekto chce zabiť a nedávno šokovala ďalším vyhlásením. „Môj manžel je násilník, prosím, pomôžte,“ zverejnila na profile speváčka.

Ľudia jej pod príspevkom okamžite ponúkali pomoc, no status po pár hodinách z internetu stiahla. Následne zverejnila ďalšiu správu: „Prosím vás, neverte ničomu, čo sa píše v bulvári. Niekto sa mi vlúpal do fanpage. Ľúbim vás a ďakujem.“ Či speváčka skutočne hovorí pravdu, nevedno.

V týchto chvíľach sa však na verejnosť dostala ďalšia šokujúca informácia zo zámoria. Ako informuje Nový čas, v rodine Barbary Haščákovej v minulosti skutočne vládlo násilie. No prekvapivo nie zo strany jej manžela... Denník totiž disponuje policajným hlásením zo zatknutia známej blondínky.

Tú mali muži zákona zbaliť v augusta 2016. „Privolali ma na parkovisko pred obchodom T. J. Maxx k potýčke dvoch žien a jedného muža,“ začal svoj report z 10. augusta 2016 americký dôstojník Adam Daneman, ktorý pri konflikte v meste Venice priamo zasahoval.  

„Obeťou bol muž, na ktorého obvinená (Haščáková, pozn. red.) útočila najprv slovne a neskôr aj fyzicky,“ dodal americký strážca zákona, podľa ktorého slovenská speváčka vyzerala intoxikovane a vysoko emotívne. Nerešpektovala vraj nariadenia hliadky a hoci jej prikázala, aby zostala sedieť v aute, v jednej chvíli vyskočila z auta a udrela Stevena lakťom do brucha.

Následne sa vraj pokúšala ohroziť aj neďaleko stojacu neznámu ženu. Pri potýčke našťastie nikto nebol vážne zranený, no polícia podguráženú Haščákovú napriek tomu zatkla, obvinila z domáceho násilia a previezla do miestneho sarasotského väzenia. Ako dlho tam pobudla, nie je známe. 

Barbara Haščáková s manželom Stevenom.
Šokujúce zistenie z Ameriky:
Zdroj: Facebook B.H.


Galéria

Barbara Haščáková bola pred Barbara Haščáková s manželom Barbara Haščáková sa pred Barbara Haščáková sa po

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza, Facebook B.H.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články