FOTO Doráňaná Haščáková opäť šokuje: Svokra ma zabíja... Ďalší útok?! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

FOTO Doráňaná Haščáková opäť šokuje: Svokra ma zabíja... Ďalší útok?!

Barbara Haščáková opäť šokuje!
Barbara Haščáková opäť šokuje!
Zdroj: TV MARKÍZA
25.07.2019 09:00

BRATISLAVA - Vo februári šokovala niekdajšia hviezda 90. rokov svojím vyhlásením na Facebooku, že jej ubližuje manžel. Tentoraz Barbara Haščáková (39) obvinila svoju svokru z toho, že ju zabíja a pridala aj fotku s doráňanou tvárou!


Hoci bola kedysi na Slovensku hviezdou, z nášho šoubiznisu sa vytratila a odišla do Ameriky, odkiaľ pochádza aj jej manžel. Fanúšikov však má stále aj u nás a práve tých šokovala vo februári vyhlásením na svojej facebookovej stránke, že potrebuje pomoc. „Môj manžel je násilník, prosím, pomôžte,“ napísala Barbara.

Vo februári na Facebooku obvinila Barbara Haščáková svojho manžela Stevena z násilia.
FOTO Doráňaná Haščáková opäť
Zdroj: Facebook B.H.

O pár hodín neskôr však príspevok stiahla a napísala iný. „Prosím vás, neverte ničomu, čo sa píše v bulvári. Niekto sa mi vlúpal do fanpage. Ľúbim vás a ďakujem.“ Speváčke sa tak zrejme niekto nabúral do profilu na sociálnej sieti. Žeby sa stala opäť obeťou hackerov?

Otázne je, či to vo februári bol skutočne skrat z jej strany alebo skutočne práca šikovných IT-ečkárov. Na jej profile sa totiž zasa objavil príspevok podobného typu. Tentokrát obvinila svoju svokru a pridala aj fotku, z ktorej ide strach. „Svokra ma zabíja 20 rokov!!!” uviedla Haščáková.

Barbara Haščáková opäť šokovala fanúšikov.
FOTO Doráňaná Haščáková opäť
Zdroj: FOTO: Facebook B.H.

Niektorí fanúšikovia sa o ňu skutočne báli a zaujímali sa, či je v poriadku: „Barbarka, čakám, že sa mi ohlásiš, vieš ako.” Ostatní ale tvrdili, že na fotografii ani nie je Barbara a niekto sa jej nabúral do účtu: „Očividne sa niekto nabúral na Barbarin Facebook. Však aj slepý vidí, že to nie je ona! Aj keby bola, toto určite nenapíše,” vysvetlila svoje dohady istá Alena. Ďalší si však neodpustili štipľavé poznámky: „Treba drogy vysadiť a bude dobre. Mala si ty ostať len pri tom speve a nie sa j*bať medzi čurákov do Ameriky.” Haščáková napokon príspevok stiahla, no tentoraz sa k tomu viac nevyjadrovala a nič nevysvetlila.

Nabúral sa podľa vás niekto do účtu Barbary Haščákovej?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 1212Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články