Návrat stratenej Haščákovej: Po rokoch pred kamerami... Parádne to rozbalila! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Návrat stratenej Haščákovej: Po rokoch pred kamerami... Parádne to rozbalila!

Barbara Haščáková
Barbara Haščáková
13.02.2019 10:30

BRATISLAVA - Barbara Haščáková (39) už viac ako 17 rokov žije za veľkou mlákou. V Amerike sa dala dokopy s partnerom, za ktorého sa napokon aj vydala, no a nezanevrela ani na hudbu. Vydala tam niekoľko albumov, ktoré si sama produkovala. Veľa vody však nenamútili. Na Slovensku sa neobjavuje veľmi často a keď aj, pozornosti sa vyhýba. Teraz však urobila výnimku!


Barbara sa po dlhej dobre sa postavila pred kamery. Blondínku zlanárila Markíza, ktorá už dnes večer odvysiela najnovšiu epizódu Chart show na tému Love songy. Do TOP rebríčku najväčších hitov Juraj Čurný zaradil aj Haščákovej hit Sen, ktorý Barbara prišla zaspievať.

Barbara Haščáková si zaspievala svoj hit Sen.
Návrat stratenej Haščákovej: Po
Zdroj: TV MARKÍZA

Speváčku návrat n a pódium viditeľne dojal.
Návrat stratenej Haščákovej: Po
Zdroj: TV MARKÍZA

Diváci v hľadisku boli z Barbarinho návratu vo vytržení, venovali jej nekonečný búrlivý potlesk a dojatie neskrývala ani samotná speváčka. Po turbulentnom období, kedy bola vychudnutá na kosť, sa zmenil aj jej výzor. Blondínka konečne nie je kosť a koža a ženské krivky sa jej opäť jemne zaoblili. Vystúpenie niekdajšej hviezdy pódií si môžete pozrieť už dnes večer v Chart show!

Chýba vám Barbara na dnešnej hudobnej scéne?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 2389Galéria

Barbara Haščáková Barbara Haščáková si zaspievala Speváčku návrat na pódium Barbara Haščáková Barbara Haščáková Barbara Haščáková

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články