Romantika v Teleráne: Markizácka svadba v priamom prenose! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Romantika v Teleráne: Markizácka svadba v priamom prenose!

Valentín v Teleráne sa niesol v duchu svadby.
Valentín v Teleráne sa niesol v duchu svadby.
Zdroj: TV MARKÍZA
14.02.2019 12:30

BRATISLAVA - Valentín je považovaný za jeden z najromantickejších dní v roku a práve preto mnohým mužom skrsne v hlave myšlienka požiadať svoju vyvolenú o ruku. A niekedy si ju rovno aj vziať. Práve markizácke Teleráno dalo túto možnosť zamilovanej dvojici Kláre a Radovanovi, ktorí si tak v priamom prenose povedali áno. Dojatí boli nielen mladomanželia, ale aj celá rodina, moderátori a štáb.


Niekto svadbu plánuje celé mesiace či roky dopredu a niekto ju stihne dva mesiace po zásnubách a rovno v priamom prenose pred celým Slovenskom. A pritom nejde o žiadne známe tváre nášho šoubiznisu, ale o dvoch obyčajných, milujúcich sa ľudí, ktorí chceli navždy spojiť svoje životy.

Nevestu priviedol dojatý a hrdý otec.
Romantika v Teleráne: Markizácka
Zdroj: TV MARKÍZA

Teleráno im to umožnilo priamo počas dňa svätého Valentína. Zabezpečili starostu, ktorý pár oddal, hudbu, vizáž, kvety aj tortu a snúbenci prišli na hotové. Nevestu priviedol k nastávajúcemu dojatý otec. V štúdiu sa tak stretla najbližšia rodina Kláry a Radovana. Nechýbala ani jej dcérka Eliška z predchádzajúceho vzťahu a ich spoločný synček Oliverko.

Do úlohy svedkov sa postavili moderátori Roman Juraško a Lenka Raimanová, ktorí potvrdili manželský zväzok. Prekvapením, najmä pre ženícha, bola speváčka Kristína, ktorá im k prvému mladomanželskému tancu zaspievala svoju pieseň Navždy. Dojatí boli všetci v štúdiu, začínajúc nevestou a ženíchom, cez rodinu až po moderátorov a vlastne celý štáb.

Klára a Radovan Šagátovci
Romantika v Teleráne: Markizácka
Zdroj: TV MARKÍZA

Chceli by ste mať takú svadbu ako Klára a Radovan?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 1870Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články