Tajná svadba! Bývalá hviezda Markízy je v chomúte... To je krásna nevesta! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Tajná svadba! Bývalá hviezda Markízy je v chomúte... To je krásna nevesta!

Bývalá hviezda Markízy je v chomúte!
Bývalá hviezda Markízy je v chomúte!
Zdroj: pixabay.com
18.02.2019 10:30

NITRA - A je z neho ženáč! Tomáš Surovec bol dlhé roky tvárou televízie Markíza. Zvýšený záujem verejnosti si vyslúžil vďaka niekoľkonásobnému účinkovaniu v tanečnej šou Let's dance, kde povykrúcal slušný počet dám zo slovenského šoubiznisu. V tej poslednej sérii sa už síce neobjavil, no jeho meno rezonuje dodnes. A v súkromí momentálne prežíva jedno z najkrajších období v živote.


Tomáš sa v nedeľu večer na Instagrame pochválil krásnou novinkou. Na svojom profile uverejnil fotku, z ktorej je zrejmé, že je z neho šťastný ženáč. „Malá svadba je začiatkom nášho veľkého dobrodružstva,“ napísal k romantickým záberom s jeho novopečenou manželkou Ninou.

Z Tomáša Surovca je ženatý muž. Za manželku si vzal krásnu Ninu.
Tajná svadba! Bývalá hviezda
Zdroj: Instagram

Tajná svadba! Bývalá hviezda
Zdroj: Instagram

Zásnuby pritom dvojica oznámila až v polovici decembra 2018. Dovtedy o plánovanej svadbe vedeli iba ich najbližší, keďže tanečník si svoje súkromie stráži. Zo svadby síce zaľúbenci zatiaľ zverejnili len tri fotografie, no pohľad na nevestu vyráža dych. Pani Surovcová bola v skutku nádherná nevesta a niet sa čo čudovať, že si dokázala získať Tomášovo srdce. Novomanželom prajeme krásny spoločný život plný lásky a šťastia!


Galéria

Bývalá hviezda Markízy je Z Tomáša Surovca je Zásnuby dvojica oznámila v Tomáš Surovec s manželkou Tomáš Surovec so sestrou

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram T.S.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články