Identita Bačovej novej frajerky odhalená: Randí s TOUTO speváčkou! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Identita Bačovej novej frajerky odhalená: Randí s TOUTO speváčkou!

Herec Juraj Bača.
Herec Juraj Bača.
Zdroj: Jan Zemiar
07.02.2019 10:30

BRATISLAVA - Pred viac ako týždňom sme čitateľom ako prví priniesli informáciu, že Juraj Bača má mať novú priateľku. A nie len tak hocijakú. Náš zdroj tvrdil, že ide o ženu, ktorá patrí medzi známe tváre slovenského šoubiznisu a živí sa ako speváčka. Dnes už herec nič neutají. Randí s touto umelkyňou!


Podľa toho, čo sme sa od nášho dobre informovaného zdroja dozvedeli už pred niekoľkými dňami, ide o speváčku Simu Martausovú. Hoci sa herec snažil túto skutočnosť utajiť, dnes ich tajomstvo prasklo. „Iskra medzi nimi zrejme preskočila pri nakrúcaní relácie Milujem Slovensko, čo bolo v novembri. Veľmi rýchlo si padli do oka. Koncom novembra už boli spolu“ dozvedeli sme sa.

Juraj Bača randí so speváčkou Simou Martausovou.
Identita Bačovej novej frajerky
Zdroj: Twitter.com/NOVÝ ČAS PRE ŽENY

Sima Martausová
Sima Martausová
Zdroj: SITA/Jana Birošová

Neskôr sa Juraj a Sima bok po boku objavili aj na We love 90’s párty. Hoci sa snažili pôsobiť nenápadne, niekoľkým pozorným očiam neuniklo, že k sebe majú blízko. Okrem toho herec neskôr Simu pozval aj ako účinkujúcu na tradičný charitatívny koncert v Galante, ktorý organizuje už niekoľko rokov.

Hoci sa doteraz ani jeden z nového páriku k vzťahu vyjadrovať nechcel, uvidíme, ako sa celá situácia vyvrbí, keď ich tajomstvo prasklo a je zrejmé, že začnú byť pod drobnohľadom verejnosti.

Prekvapilo vás, že Juraj sa dal dokopy práve so Simou?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 857Galéria

Herec Juraj Bača. Juraj Bača randí so Sima Martausová Speváčka Sima Martausová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Film Amnestie, TASR, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články