Hviezda Oteckov Bartalos vyvetrala manžela: Takto im to spolu pristane! | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Hviezda Oteckov Bartalos vyvetrala manžela: Takto im to spolu pristane!

Mary Bartalos
Mary Bartalos
Zdroj: Jan Zemiar
01.02.2019 10:45

BRATISLAVA - Tehotnej hviezde zo seriálu Oteckovia, Mary Bartalos (24) ide karta. Najprv sa zviditeľnila práve vďaka spomínanému projektu, minulý rok sa vydala, oznámila tehotenstvo a nový rok otvorila hneď dvomi premiérami filmov, kde si zahrala. Práve na slávnostné premietanie dramatickej komédie Na streche sa ukázala aj s manželom.


Mary Bartalos sa ľuďom predstavila najprv v seriáli Kukučka, neskôr ju obsadili do Oteckov a zožala taký úspech, že jej Markíza ponúkla aj účinkovanie v šou Tvoja tvár znie povedome. Rok 2018 bol pre ňu skvelý nielen po profesionálnej, ale aj súkromnej stránke.

Na Mary už je tehotenské bruško vidieť.
Hviezda Oteckov Bartalos vyvetrala
Zdroj: Jan Zemiar

Našla lásku svojho života, vydala sa, otehotnela a o pracovné ponuky nemala núdzu. Hoci si chce dať počas pokročilého štádia tehotenstva a materstva pohov od práce, teraz žne, čo zasiala. Najprv Trhlina podľa bestselleru Jozefa Kariku, teraz český film pod taktovkou Jiřího Mádla.

V stredu sa totiž v jednom z bratislavských kinosál konala premiéra dramatickej komédie Na streche, kde si Mary zahrala jednu z hlavných postáv. Na slávnostné premietanie prišla aj v sprievode svojho milovaného manžela Adriána. Pôsobili šťastne, zamilovane a náramne im to spolu pristalo.

Mary a Adrián sa už čoskoro stanú rodičmi.
Hviezda Oteckov Bartalos vyvetrala
Zdroj: Jan Zemiar

Tvoria podľa vás Mary s Adriánom pekný pár?

64 % nie
áno 36 %

Hlasovalo: 2903Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články