Hrdinka z filmu Trhlina Mary Bartalos: Aha, ako sa zaguľacuje! | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Hrdinka z filmu Trhlina Mary Bartalos: Aha, ako sa zaguľacuje!

Mary Bartalos
Mary Bartalos
Zdroj: Jan Zemiar
25.01.2019 10:30

BRATISLAVA - Začiatkom minulého roka sa divákom ukázala ako seriálová učiteľka Linda v markizáckych Oteckoch. Rok 2018 bol pre Mary Bartalos (24) náročný, no krásny. Nakrúcala seriál, film aj šou Tvoja tvár znie povedome, našla lásku svojho života, vydala sa a v decembri potvrdila radostnú novinku, že bude mamou. Na brunetke už vidno, ako sa zaguľacuje.


Priebeh posledného roka bol pre mladú herečku Mary Bartalos doslova turbulentný. Vo februári prekonala rozchod, potom jej do života prišiel športovec Adrián Bartalos, za ktorého sa vydala len po 3 mesiacoch randenia a teraz sa už tešia na spoločného potomka.

Aj z pracovnej stránky mala Mary uplynulý rok nabitý. Úloha učiteľky Lindy v seriáli Oteckovia ju vystrelila medzi herecké hviezdy a Markíza ju obsadila aj do šou Tvoja tvár znie povedome. Popritom nakrúcala aj mysteriózny triler po boku Tomáša Maštalíra, Martina Šalachu či Mateja Marušina. V stredu 23. januára sa konala slávnostná premiéra Trhliny a nechýbala ani samotná Mary, ktorá už tehotenstvo neschová. Takto krásne sa jej zaguľacuje bruško.

Na Mary je už tehotenstvo poriadne vidieť.
Hrdinka z filmu Trhlina
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Mary Bartalos Na Mary je už Ani voľnejšie oblečenie bruško Na premiére filmu Trhlina Mary Bartalos si zahrala Mary Bartalos je šťastne Mary Bartalos

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram M.B., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články