°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Prvýkrát ukázala bruško: Maštalír vyvetral tehotnú manželku... Aha, ako jej to pristane!

Tomáš Maštalír ukázal tehotnú manželku Kristínu!
Tomáš Maštalír ukázal tehotnú manželku Kristínu!
Zdroj: Jan Zemiar
06.04.2019 22:00

BRATISLAVA - V piatok večer sa v priestoroch bratislavskej Starej tržnice konal už deviaty ročník odovzdávania filmových cien Slnko v sieti. Na galavečere, samozrejme, nemohli chýbať známe herecké osobnosti, medzi nimi aj Tomáš Maštalír (41), ktorý nečakane do spoločnosti priviedol aj svoju tehotnú manželku Kristínu.


V novembri minulého roka zostala verejnosť doslova v šoku, keď sa prevalilo, že Maštalír sa ešte v lete 2018 počas dovolenky v tichosti oženil. Za manželku si vzal pôvodom Banskobystričanku Kristínu, ktorá mu povedala áno po 5-mesačnej známosti. Len pár mesiacov na to prasklo ďalšie veľké tajomstvo – pani Maštalírová otehotnela.

Dvojica sa tak už onedlho dočká prvého spoločného potomka. Herec svoju polovičku ukázal naposledy počas premiéry filmu Trhlina, tam si však svoje rastúce bruško starostlivo zamaskovala. Manželia však zrejme uznali, že očakávaný prírastok do rodiny už nemá zmysel skrývať. Spoločne vyrazili aj na odovzdávanie cien Slnko v sieti, kde sympatická brunetka hneď počas príchodu vyrazila dych.

Ešte na premiére filmu Trhlina Kristína svoje bruško skrývala vo voľných šatách.
Prvýkrát ukázala bruško: Maštalír
Zdroj: Jan Zemiar

Na odovzdávaní cien Slnko v sieti sa však už svojimi krivkami pochválila v úzkych čiernych šatách.
Prvýkrát ukázala bruško: Maštalír
Zdroj: Jan Zemiar

Namiesto voľného strihu, aký v spoločnosti zvolila naposledy, mala oblečené tesné čierne šaty, ktoré obopínali jej zaguľatené tehotenské krivky. Hoci termín pôrodu zatiaľ známy nie je, na prvý pohľad je jasné, že Maštalírovci na príchod dieťatka už veľmi dlho čakať nebudú. Budúcej mamičke i dieťatku prajeme najmä veľa zdravia!

Tomáš Maštalír prišiel do spoločnosti aj s manželkou Kristínou.
Prvýkrát ukázala bruško: Maštalír
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články