°C

Piatok, 18. september 2020. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Nešťastné sviatky slovenských celebrít: Twiinska v nemocnici, Kramár mal nehodu a... smrť v rodine moderátorky!

Nešťastné sviatky slovenských celebrít
Nešťastné sviatky slovenských celebrít
Zdroj: tv markíza/Instagram
28.12.2018 00:10

BRATISLAVA - Sviatky nemusia byť vždy len pokojné a pohodové. Svoje o tom vedia aj slovenskí prominenti, ktorých vianočné obdobie poriadne vytrápilo a museli sa popasovať s rôznymi starosťami. Bohužiaľ, nechýbala ani návšteva nemocnice či tragická rodinná udalosť...


V nemocnici tesne pred Vianocami skončila jedna z dvojičiek Nízlových.  „Najprv som si myslela, že som mala ťažkosti z jedla, keďže na večeru som zjedla vyprážaný syr a hranolky s tatarkou. Potom som už ale mala tak neznesiteľné kŕče, že som si nedokázala predstaviť cestu domov v aute, takže som skončila v Michalovciach na infúziách. Cez sviatky som potom tri dni nemohla jesť,“ povedala nám Daniela s tým, že išlo o virózu, ktorú neskôr dostala aj jej setra Veronika a ich tanečnice.

Daniela Nízlová musela kvôli neznesiteľnej bolesti absolvovať infúzie.
Nešťastné sviatky slovenských celebrít:
Zdroj: Instagram D.N.

Smútok v rodine prežívala Erika Barkolová. Pred pár dňami ju opustila milovaná stará mama Terezka. Stalo sa tak ani nie dva mesiace po tom, čo zomrela prvá babička. „Babičky by nemali umierať... Odpočívaj v pokoji, babka Terka,“ vyznala sa moderátorka na sociálnej sieti. Erike vyjadrujeme úprimnú sústrať.

Erika Barkolová pred Vianocami prišla o milovanú starkú.
Nešťastné sviatky slovenských celebrít:
Zdroj: Instagram EB

Štedrý deň si napokon veľmi neužila ani Zuzana Plačková. Tú skolili vysoké teploty a väčšinu dňa strávila zababušená v posteli. Spoločnosť jej robil manžel René, ktorému sa však takýto spôsob oslavy Vianoc celkom pozdával a vyhlásil, že sviatky v posteli sú najlepšie. „Dnešný deň som si predstavovala s Reném inak, ale choroba zlomila nás oboch, a tak okrem darčekov, ktoré sme si rozdali, je náš deň ako bežné dni, keď máte horúčku a len spíte,“ podelila sa o svoje “sviatkovanie“ Zuzka.

Zuzana Plačková preležala Vianoce v posteli. Obaja s manželom ochoreli.
Nešťastné sviatky slovenských celebrít:
Zdroj: Instagram

No a peripetie neobišli ani Maroša Kramára. Pár dní pred Vianocami sa z neho stal účastník dopravnej nehody. Zľadovatelé cestné komunikácie a zhon si vypýtali svoju daň, a tak do herca zozadu vrazila neznáma žena. Našťastie však nešlo o nič vážne a všetci účastníci vyviazli bez akýkoľvek zranení.

Maroš Kramár sa stal účastníkom nepríjemnej kolízie.
Nešťastné sviatky slovenských celebrít:
Zdroj: TV MARKÍZA

Stala sa nejaká nepríjemnosť počas sviatkov už aj vám?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 3376Galéria

Nešťastné sviatky slovenských celebrít Daniela Nízlová musela kvôli Erika Barkolová pred Vianocami Zuzana Plačková preležala Vianoce Maroš Kramár sa stal Nešťastné sviatky slovenských celebrít Erike Barkolovej zomrela babička

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články