Vyhadzov z Farmy, zrušené zásnuby a teraz... Radikálna zmena v Táninom živote! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Vyhadzov z Farmy, zrušené zásnuby a teraz... Radikálna zmena v Táninom živote!

Ďalšia radikálna zmena v Táninom živote!
Ďalšia radikálna zmena v Táninom živote!
Zdroj: TV MARKÍZA
28.11.2018 00:10

TOPOĽČANY - Do markizáckeho projektu vstúpila ako zadaná žena, ktorá sa neskôr aj zasnúbila. Ani to jej nebránilo v pletkách s farmárom Petrom Harezníkom (38). V poslednom dueli ju však porazil Martin Šmahel (36), a tak sa pobrala domov. Potom Táňa Brunayová (31) šokovala vyhlásením, že je slobodná a žiadna svadba nebude. Teraz prišla ďalšia radikálna zmena!


Z piatkového duelu odišla Táňa takpovediac s dlhým nosom. Hoci si mohla vybrať poradie disciplín, šťastie jej jednoducho neprialo a fitnesák Martin Šmahel ju porazil. V rozlúčkovom liste napísala Petrovi, že ho bude čakať. Tak ako na ňu čakali exfarmári a po vypadnutí sa s nimi stretla.

V dueli prehrala s Martinom Šmahelom.
Vyhadzov z Farmy, zrušené
Zdroj: TV MARKÍZA

Táňa šokovala aj vyhlásením ohľadom jej vzťahu. Ešte kým bola na Farme, jej partner na Facebook zavesil oznam, že sú zasnúbení. Ani to jej nebránilo laškovať s aktuálnym farmárom týždňa. Teraz však povedala, že je slobodná a žiadna svadba sa konať nebude.

Okrem týchto zmien však Xena, ako ju volali na Farme, prešla v reálnom svete ďalšou. Najprv prekvapila jemnou vizážou a vyžehlenými vlasmi na stretnutí s bývalými súpermi, teraz pritvrdila a doslova sa „poMišila“. Keď totiž Farmu opustila Miška, siahla po výraznej červeno-ružovej farbe vlasov a v jej šľapajach ide aj Táňa. Je to ešte vôbec ona – divožienka z Farmy?

Jemný mejkap a vyžehlené vlasy z Táne urobili nežnú ženu.
Vyhadzov z Farmy, zrušené
Zdroj: Instagram T.B.

Tentoraz sa zmenou
Vyhadzov z Farmy, zrušené
Zdroj: Instagram T.B.

Páči sa vám Tánin nový účes?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 2657Galéria

Ďalšia radikálna zmena v V dueli prehrala s Jemný mejkap a vyžehlené Tentoraz sa zmenou "poMišila" Peter veľmi zle znáša Táňa sa po vypadnutí Aj s moderátorkou Evelyn. Táňa radikálne zmenila účes.

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: TV Markíza, Instagram T.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články