°C

Utorok, 24. november 2020. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Módny kat Marián Hornyák z Nákupných maniačok má nový džob: Na paškál si zoberie všetky slovenské celebrity!

Marián Hornyák z Nákupných maniačok má nový džob.
Marián Hornyák z Nákupných maniačok má nový džob.
Zdroj: TV JOJ
21.11.2018 14:30

BRATISLAVA - Mariána Hornyáka (40) poznajú diváci televízie Joj najmä z relácie Nákupné maniačky, kde svojím odborným okom hodnotil módne stajlingy súťaživých dievčat. Jeho trefné komentáre si však čoskoro budete môcť prečítať aj u nás na Topkách. Stajlista má totiž nový džob a na paškál si zoberie celý slovenský šoubiznis!


Marián Hornyák je známym stajlistom, ktorý má módu vyštudovanú na Vysokej škole výtvarných umení. Slováci ho však majú možnosť poznať najmä z obrazoviek televízie Joj, kde dlhé roky pôsobil ako stajlista v obľúbenej relácii Nákupné maniačky. 

Čoskoro však svoje odborné komentáre bude smerovať najmä na slovenské celebrity. Má totiž nový džob - bude hodnotiť outfity v našej obľúbenej rubrike Módne (s)hity. V tej vystrieda Andreu Ziegler, ktorá pre nás módne kreácie známych Slovákov hodnotila celé 2 roky. Andrei ďakujeme a vítame medzi nami Mariána!

Prvé hodnotenie v Módnych (s)hitoch z pera Mariána Hornyáka si na Topkách budete môcť prečítať už zajtra!


Galéria

Marián Hornyák z Nákupných Marián Hornyák z Nákupných Marián Hornyák je známym Mariána Hornyáka Slováci poznajú Marián Hornyák

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články