FOTO Knechtová už svoju lásku netají: Horúce BOZKY so zajačikom (19) zo SuperStar! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

FOTO Knechtová už svoju lásku netají: Horúce BOZKY so zajačikom (19) zo SuperStar!

Petr Borkovec a Katka Knechtová
Petr Borkovec a Katka Knechtová
Zdroj: Instagram P.B.
13.11.2018 05:45

BRATISLAVA - Už to netaja! Počas posledného ročníka Superstar sa objavili špekulácie, že Katka Knechtová (37) randí s mladým finalistom Petrom Borkovcom (19). To, že tieto informácie sú pravdivé, sa však potvrdilo až pred niekoľkými týždňami. Spevák priznal, že románik s porotkyňou mal, no už sa rozišli... Zdá sa, že teraz je všetko inak!


Mladý umelec sa po rozchode netajil tým, že k speváčke stále prechováva vrúcne city a dúfa v to, že sa dajú opäť dokopy. A vyzerá to tak, že sa jeho prianie splnilo. Na svoj profil na Instagrame totiž v poslednej dobe pridal niekoľko spoločných snímok s Katkou a už len podľa emotívnych opisov sa zdalo, že ide o viac, než len kamarátstvo.

Katka Knechtová a Petr Borkovec sa zjavne opäť dali dokopy. Spevák na Instagrame zverejnil takéto zábery.
FOTO Knechtová už svoju
Zdroj: Instagram P.B.

Dvojica si spoločne vychutnávala prípravu večere.
FOTO Knechtová už svoju
Zdroj: Instagram P.B.

Teraz je zrejme už všetkým špekuláciám definitívny koniec. Najnovšie sa totiž na sociálnej sieti pochválil videom, kde si Katkou vychutnáva spoločný večer. Dvojica sa v nočných hodinách rozhodla, že si urobí večeru a superstarista jej prípravu starostlivo zdokumentoval. To by však ešte nič neznamenalo, pokiaľ by sa počas nakrúcania nepobozkali.

Je teda jasné, že hudobníci k sebe opäť našli cestu, a to aj napriek nedávno zverejneným informáciám, že proti vzťahu mala bojovať Borkovcova mama. Tá poslala našej speváčke niekoľko štipľavých odkazov, ktoré zrejme nikto nepochopil. Katka je totiž jedna z mála tvárí slovenského šoubiznisu, ktorá si nikdy nevyrobila žiaden škandál a na svoju povesť môže byť právom pyšná. Snáď sa teda už teraz všetko zaobíde bez nenávistných komentárov…

Čakali ste, že Katka a Peter sa k sebe vrátia?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 1850Galéria

Petr Borkovec a Katka Katka Knechtová a Peter Dvojica si spoločne vychutnávala Katka Knechtová Katka Knechtová a Petr

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram P.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články