Veľký žúr Markizákov: Sexi TWiiNSky v čipkovaných podprsenkách, tehotná Susedka a... Bičan dostal po papuli! | Topky.sk

Utorok, 18. jún 2019. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Veľký žúr Markizákov: Sexi TWiiNSky v čipkovaných podprsenkách, tehotná Susedka a... Bičan dostal po papuli!

Veronika a Daniela Nízlové z dua TWiiNS, herečka Kristína Pírová, herec Andrej Bičan
Veronika a Daniela Nízlové z dua TWiiNS, herečka Kristína Pírová, herec Andrej Bičan
Zdroj: Jan Zemiar
14.09.2018 13:00

BRATISLAVA - Vo štvrtok večer sa v jednom z podnikov v centre Bratislavy konal žúr pri príležitosti predstavenia jesennej programovej štruktúry televízie Markíza. Akciu si, samozrejme, nenechalo ujsť mnoho známych tvárí zo Záhorskej Bystrice. Medzi nimi ani Veronika (32) a Daniela (32) Nízlové z dua TWiiNS, ktoré dráždili zmysly prítomných v sexi čipkovaných podprsenkách. Dorazila aj tehotná herečka Kristína Pírová (28), ktorá v seriáli Susedia stvárňuje dcéru Milku... A Andrej Bičan (43) dostal od choreografa Miňa Kereša po papuli!


Štvrtkový večer sa niesol v znamení zábavy! V jednom z podnikov v centre Bratislavy sa totiž konal veľký žúr Markízy. Televízia totiž predstavovala svoju jesennú programovú štruktúru, a tak zvolala novinárov a všetky svoje najväčšie hviezdy, aby spolu oslávili štart sezóny. 

Medzi pozvanými nemohli chýbať aktuálne hviezdy reality šou Farma Veronika a Daniela Nízlové zo speváckeho dua TWiiNS. Na obrazovkách síce stále bojujú v drsných podmienkach televízneho statku, no v skutočnosti sú už doma a nenechali si ujsť markizácku párty. 

Veronika a Daniela Nízlové z dua TWiiNS dorazili do spoločnosti v sexi čipkovaných podprsenkách.
Veľký žúr Markizákov: Sexi
Zdroj: Jan Zemiar

A počas večera pútali všetku pozornosť - dvojičky sa totiž obliekli do super sexi outfitov. Na sebe mali minimalistické topy, ktoré pôsobili ako čipkovaná podprsenka. Jedna z nich zvodný kúsok doplnila čiernou sieťkou a obe outfity podčiarkli čiernymi nohavicami s vysokým pásom. No rozhodne sa bolo na čo pozerať!

Pozvanie prijali aj hviezdy seriálu Susedia Dominika Richterová či Kristína Pírová. Tá sa už čoskoro stane mamou - pod farebnými šatami sa jej črtalo už pekne veľké tehotenské bruško. 

Herečka Kristína Pírová, ktorá v seriálu Susedia hrá dcéru Milku, má už veľké tehotenské bruško.
Veľký žúr Markizákov: Sexi
Zdroj: Jan Zemiar

O kopec zábavy sa počas večera postaral aj moderátor a komik Andrej Bičan. Najprv „škrtil“ súťažiaceho zo šou Tvoja tvár znie povedome, moderátora Martina Nikodýma, a následne schytal po papuli od choreografa Miňa Kereša. Samozrejme, všetko v rámci vtipu. Skrátka, na žúre bola naozaj dobrá nálada. 

Moderátor Andrej Bičan počas večera škrtil kolegu z Tvojej tváre Martina Nikodýma.
Veľký žúr Markizákov: Sexi
Zdroj: Jan Zemiar

Andrej Bičan dostal po papuli od choreografa Miňa Kereša. Všetko, samozrejme, len v rámci srandy.
Veľký žúr Markizákov: Sexi
Zdroj: Jan Zemiar

Viac FOTO z markizáckej párty nájdete v našej GALÉRII»


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články