VIEME PRVÍ! Nový párik v slovenskom šoubiznise: Zaiskrilo to medzi nimi v Let's dance! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

VIEME PRVÍ! Nový párik v slovenskom šoubiznise: Zaiskrilo to medzi nimi v Let's dance!

Tento pár sa dal dokopy vďaka Let's dance!
Tento pár sa dal dokopy vďaka Let's dance!
02.11.2018 08:59

- Tento článok vás pred rokom zaujal najviac - BRATISLAVA - Tak toto by zrejme nikto nečakal! Hoci vznik párov počas tanečnej šou Let's dance už možno považovať za určitú tradíciu, dokopy sa zvyčajne dávajú dvojice, ktoré spolu v súťaži tancujú. Tentokrát však iskra z parketu preskočila rovno do hľadiska. Sympatickému Lukášovi Hojdanovi (30), ktorý tvoril tanečný pár s Evelyn Kramerovou (27), totiž učarovala mladá slovenská herečka. A je to obojstranné!


Dvojicu sme prvýkrát stretli asi pred mesiacom počas obeda v nákupnom centre. Už vtedy to vyzeralo tak, že krásna herečka a tanečník majú viac než kamarátsky vzťah. Keď sme však Mary kontaktovali, priznala nám, že hoci sa s Lukášom v súkromí stretáva, ide o úplne čerstvú záležitosť, ktorá v tom čase trvala ešte len týždeň. 

Po mesiaci je však viac než jasné, že ide o lásku. Talentovanú brunetku, známu z markizáckeho seriálu Kukučka, sme totiž opäť stretli na priamom prenose Let's dance, ktorého sa zúčastňuje viac-menej pravidelne. Dvojica sa už vzájomnými sympatiami nijak netají a počas väčšiny prestávok si Lukáš našiel aspoň chvíľku času, aby sa mohol svojej polovičke venovať. 

Mary Havranová a Lukáš Hojdan tvoria naozaj mimoriadne pekný a sympatický pár.
VIEME PRVÍ! Nový párik
Zdroj: archív topky

Po ukončení živého vysielania už nechýbali ani nežné gestá a do zákulisia sa pár vybral ruka v ruke. „Mary a Lukáš sa už niekoľko týždňov stretávajú a sú si veľmi blízki. Iba slepý by si nevšimol, ako to medzi nimi iskrí,” dozvedeli sme sa od zdroja z prostredia Markízy. Oslovili sme v tejto súvislosti aj samotnú dvojicu, nech nám prezradí, či je ich vzťah už oficiálny. Svoje súkromie sa však rozhodli nekomentovať. No treba uznať, že to dvojici spolu skutočne pristane a držíme palce, aby im spoločné šťastie vydržalo.


Galéria

Tento pár sa dal Mary Havranová a Lukáš Tento pár sa dal Do zákulisia dvojica odchádzala Mary Havranová a Lukáš Mary Havranová a Lukáš Nápadníci majú smolu. Krásna Fešák Lukáš Hojdan vďaka

Nástroje k článkuZDROJ: nia; sk
FOTO: Ján Zemiar, Nia, Instagram M.H.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články