Známej slovenskej kráske odvaha nechýba: V spoločnosti dole bez?! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Známej slovenskej kráske odvaha nechýba: V spoločnosti dole bez?!

Romana Škamlová
Romana Škamlová
Zdroj: Instagram R.Š.
15.08.2017 12:00

BRATISLAVA - Na jeden detail akosi pozabudla! Romana Škamlová (28) je nielen príťažlivá, sexi, ale aj poriadne odvážna. Presne to potvrdila aj nedávno, keď sa v spoločnosti objavila v mimoriadne rafinovaných šatách s hriešne vysokým rozparkom. Ten sa jej totiž vypomstil natoľko, že odhalil aj to, čo by malo nabudúce radšej ostať za dverami spálne.


Bývalá vicemiss Slovensko Romana Škamlová je známa tým, že na seba rada strháva pozornosť. Veľký podiel na tom majú aj jej rajcovné outfity, ktorými sa blondínka často prezentuje. Svojej povesti neostala nič dlžná ani tentoraz, keď sa na verejnosti ukázala v ďalšom mimoriadne dráždivom kúsku.

Stalo sa tak cez víkend, keď sa bývalá modelka objavila v spoločnosti v červených šatách s poriadne rafinovaným strihom. Jej dlhú róbu totiž zdobil extrémne vysoký rozparok, ktorý jej siahal až k najintímnejším partiám tela.

Romana Škamlová si zrejme doma pozabudla nohavičky.
Známej slovenskej kráske odvaha
Zdroj: Instagram R.Š.

Pod extravagantný model si navyše Romana zrejme nezobrala ani nohavičky, čo sa jej v istých momentoch aj nepekne vypomstilo v podobe pikantného trapasu. Otázkou teda ostáva, či to Škamlová spravila naschvál, alebo sa tak nešikovne postavila, že jej šaty poodhalili to, čo by malo nabudúce radšej ostať zahalené...

Romana Škamlová sa v spoločnosti objavila v šatách s hriešne vysokým rozparkom.
Známej slovenskej kráske odvaha
Zdroj: Instagram R.Š.

Myslíte si, že sa Romana Škamlová objavila v spoločnosti dole bez?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 989Galéria

Romana Škamlová Romana Škamlová si zrejme Romana Škamlová sa v Romana Škamlová sa postarala Romana Škamlová nepatrí medzi

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram R.Š., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články