Módne (s)hity z Miss: Usadlá Celeste, misska s kostnatým dekoltom a dokonalá Škamlová! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Módne (s)hity z Miss: Usadlá Celeste, misska s kostnatým dekoltom a dokonalá Škamlová!

Petra Denková, Celeste Buckingham a Romana Škamlová
Petra Denková, Celeste Buckingham a Romana Škamlová
02.05.2017 10:30

BRATISLAVA - V sobotu večer sa na Slovensku volila Miss Slovensko 2017. Na galavečer prišlo mnoho známych tvárí a stylistka Andrea Ziegler zhodnotila, ako sa na túto udalosť vyparádili.


Karolína Chomisteková, riaditeľka Miss Slovensko

Červená tejto dáme veľmi pristane. Myslím, že sa trafila do čierneho. Decentné, vkusné. Vrátane mejkapu a účesu. Zrušila by som náhrdelník. Toto už nie je potrebné. Nechala by som len náušnice a prsteň. Bolo by to čisté a elegantné. Dekolt nech pekne vynikne. Navyše sa predĺži krk. Dala by som si viac záležať na výbere kabelky... Je skôr krémová, s doplnkami sa trochu bije. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Celeste Buckingham, speváčka

Outfit ako taký zaujímavý. Nie som si ale istá, či dobrá voľba pre Celeste. A účes tiež. Pôsobí usadlo, tak trošku matrónovsky. Toto je nie je ona. Neviem, či jej to niekto poradil, alebo si to vybrala sama... A ešte jedna vec, tá strieborná kabelka s perlami sa bije s lesklými topánkami púdrovej farby. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Kristína Krajčírová, Miss Slovensko 2012

Pekné, príjemné. Veľmi oceňujem, že sa tu nepreháňalo s doplnkami. Páči sa mi zladenie štýlov. Ženskosť s rockovosťou. Tá ružová bunda je skvelá.

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Denisa Mendrejová, Miss Universe SR 2009

Krásna žena. Veľmi pekné šaty, ktoré jej pristanú, zaujímavé v detailoch. Výborne zladený účes aj mejkap. Náramok by som nechala doma. Náušnice a kabelka sú postačujúce, dominantné doplnky. Ozdoba večera.

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Dáša Mamba Šarközyová, speváčka

Všetko by bolo fajn, len načo tie ozdoby na krku... Bez nich by to bolo pekné, čisté. Účes je dostatočne výstredný doplnok, ktorý ladí s extravagantnými šatami. Bez náhrdelníka by to bolo skvelé!

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Petra Denková, 2. vicemiss Slovensko 2015

Zaujímavé šaty. Veľmi pekná farba. Nie som si ale istá, či dáma má hrudník do takéhoto výstrihu. Tento typ určite nie je pre malé prsia a kostnatý dekolt. To sexi určite nie je. Keby nemali taký hlboký výstrih, boli pre ňu by fajn. Vymenila by som kabelku. Za jednoduchšiu, možno len listovku do ruky...

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Romana Škamlová, 1. vicemiss Slovensko 2007

Dokonalé. Tu nemám čo dodať. Farebne, štýlovo... jednoducho skvelé. Táto dáma to vie. Ďalšia žena, ktorá urobí tento event zapamätateľným. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Niki Lowrie, modelka

Táto dáma si lesklosť môže dovoliť. Krásna farba, rozparok tak akurát, aby to nebolo už vulgárne. Nádherné topánky. Hladká listovka by bola ale lepšia voľba. Ramienko sa bije so šperkom na krku. A netreba ho tam. Účes a mejkap ladia s nositeľkou. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Alžbeta Ferencová, speváčka

Veľmi pekné. Skvelo všetko zladené, nielen farebne, ale aj štýlovo. Toto je ukážka, ako sa krk zdobí a komu to pristane (lebo na to krk má). Romantický „look“ zvládnutý od hlavy po päty dokonale. Takto aj vyššie rozparky na šatách vyzerajú vkusne. Skvelé!

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Simona Slobodníková, 2. vicemiss Slovensko 2003

Čierno-biela kombinácia, ktorá nie je nuda. Nádherné, elegantné, presne ako Coco. Jediné, čo mi vadí, je farba kabelky. Čierna alebo biela by sa viac hodila. Zdobenie na zápästí by som zrušila. Ak hodinky, iné, jemnejšie...

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Barbora Franeková, Miss Slovensko 2009

Toto nechápem. Opäť zopakujem – nemusíme mať každý ideálne miery, aby sme vyzerali dobre, navyše nie každému pristanú, ale dobrovoľne zvýrazňovať nedostatky postavy mi príde tak trochu sado-maso. Lesklé látky sú veľmi zradné, ukážu všetko a dvojnásobne. Možno tieto šaty vyzerajú na vešiaku pekne, ale nie na Barbore. Hrubý opasok vôbec netvaruje a nerobí „osí pás“. Naopak zdôrazňuje, že ten pás nie je v dobrej forme. Neviem, či si ich vyberala sama, alebo mala odbornú asistenciu... O to je to potom pre mňa ešte väčší prúser. Krásne sandále. Kabelka mi príde mimo kontextu, asi čierna by bola lepšia, topánky by pekne ukázali. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Alena Pallová, dermatologička

„Baby“ blue jej pristane. Veľmi zaujímavá kombinácia materiálov. Satén, ktorý jej neubližuje, a ľahká padavá sukňa, ktorá jemne kopíruje postavu a dokonale predlžuje. Toto jej oveľa viac pristane ako robustné objemné sukne. Trošku mi štýlovo nesedí kabelka. Náhrdelník a náramok netreba. Príjemný mejkap a účes. Možno, keby bol dekolt menej hlboký, bolo by to dokonalé.

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články