Piatok, 23. apríl 2021. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová, Femme fatale Krajčírová a Škamlová za hviezdu večera!

Kristína Krajčírová, Veronika Husárová a Romana Škamlová.
Kristína Krajčírová, Veronika Husárová a Romana Škamlová.
17.03.2017 12:00

BRATISLAVA – Luxus od hlavy po päty! Pred pár dňami sa v istom nákupnom centre oslavovalo. Prvé narodeniny mal istý luxusný butik, ktorého majiteľkou je známa bývalá misska Romana Škamlová. Pri tejto príležitosti sa zišlo mnoho krásnych dám, ktoré si nenechali ujsť prezentáciu novej kolekcie. Na to, ako sa na túto príležitosť známe dámy vyobliekali, si posvietila stylistka Andrea Ziegler.


Jasmína Alagic, moderátorka

Krásna dáma. Cropp top je trendy a ona si to aj môže dovoliť. Ladí to s udalosťou. Ide o módu  a je to na mieste. Akurát pozor na detaily. Zipsy na kabelke sú zlaté a zdobenie na bunde strieborné.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Anna Amenová, Miss Universe SR 2010

Šaty sú v dokonalej harmónii s nositeľkou. Opasok je sám o sebe dosť výrazný prvok a tiež nositeľka, preto by som volila kabelku jednoduchšiu, menej výraznú. Asi skôr bez zdobenia. Menej je viac.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Karolína Čičátková, moderátorka  a Miss Slovensko 1998

Zaujímavá potlač na šatách. Skvelý výber bundy, ktorá kontrastuje s romantickým lookom. Kabelka sa ale už so všetkým bije. Sú tu dva dominantné kúsky. Šaty a bunda. Kabelka je už trochu na hrane. Jednoduchá hladká by bola lepšia voľba. Účes a mejkap výborne zladený.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Gabriela Drobová, riaditeľka Fashion TV

Biela jej pristane. Jednoduché šaty s koženou bundou strihanou do pásu je dobrá voľba na fashion príležitosť. Kabelku by som ale vymenila. Už dávno neplatí pravidlo, že musí ladiť s topánkami. Dala by som jednoduchšiu a pokojne výraznejšej farby. Hodinky sú výrazné, náramok tiež, topánky majú zlatistý nádych. Trochu uhladiť a bolo to by to dokonalé.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Gabriela Drobová (po prezlečení sa)

Košeľové šaty sú vždy štýlové. Navyše dávajú neskutočný komfort. Pekné, príjemné a Gabike to pristane. Vyzerá veľmi sviežo. Ona nepotrebuje príliš. Ten náramok na ruke by som zrušila. Je zbytočný.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Dominika Ngo-Ducová, moderátorka

Tu asi niet čo dodať. Pekné, elegatné, zladené. Skvelá voľba topánok, mejkapu a účesu. Dala si záležať.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Veronika Husárová,  Miss Slovensko 2007

Materstvo jej rozhodne pristane. Opeknela, zoštíhlela. A navyše predviedla dokonalý styling. Hádam asi najlepší. Jednoduché, ale pritom výnimočné. Mejkap a účes perfektne zladený. Oceňujem, že sa neprečačkala doplnkami.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Karolína Chomisteková, riaditeľka Miss Slovensko

Parádna sukňa. Metalické je „in“. Navyše výborné zladenie s pánskym strihom saka. Náhrdelník je famózny. Lepšia by bola ale listovka. To je už ďaľší príliš výrazný prvok. Sukňa je metalická, skladaná, perlový dlhý náhrdelník a ešte aj perforovaná kabelka so strieborným zdobením je zbytočne veľa. Potom to môže byť na hrane gýčovosti. Striedmosť a elegancia v móde je vždy zaručením dobrého vkusu. To bola Chanel.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Kristína Kormúthová, športová moderátorka

Overal je skvelý aj na spoločenskú príležitosť. Kabelka parádne všetko oživuje a dodáva farebnosť. Na krk by som nedávala nič. Overal má krásne zdobenie v dekolte a nechala by som ho vyniknúť. Nechápem prečo slovenské ženy majú tendenciu sa stále niečím „ovešiavať“. Načo? Ešte má aj výrazné náušnice. Budú aj ďaľšie príležitosti.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Kristína Krajčírová, Miss Slovensko 2012

Jednoduché a neskutočne elegantné. Krásne strihané šaty, ktoré jej pristanú. Nemám čo dodať. Femme fatale večera.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Silvia Lakatošová, riaditeľka Miss Universe SR

Silvia je vyzretá žena. Vie, čo jej pristane, nepotrebuje prehnane excelovať. Jednoduché, príjemné. Toto je styling, kedy sa nič nepokazí. Výborný výber náušníc. Účes a mejkap zladené.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Mirka Luberdová, prvá vicemiss z roku 2003 

Športovo-elegantná alternatíva. Kožušina je štýlová a dáva stylingu šmrnc. Nedávala by som na krk už nič, blúzka má samotné zdobenie na krku, daľšia ozdoba je už zbytočná. Asi by som dala len jednoduchý „cop“, nech vynikne dekolt.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Jana Mutňanská, bývalá moderátorka Fashion TV

Skvelé a oceňujem doplnok klobúk. Je perfektný doplnok, ktorý dodá stylingu parádny look. Kabelka je úžasná. Coco by sa to páčilo. Kráľovná večera.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Romana Škamlová, 1. vicemiss Slovensko 2007

Romana móde rozumie. Krásne šaty. Jednoduchý strih, ktorý vynikne vďaka unikátnej potlači. Výborné farebné ladenie. Citlivo zvolený mejkap a účes, ktorý dokonalosť len podčiarkujú. Vrecká sú top. Jednoznačne hviezda večera.

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

Eva Verešová, Miss Slovensko 2002

Čiernou sa nič nepokazí. Dala by som ale výraznejší rúž, aby to nepôsobilo príliš smutne. Na večer sa to hodí. Navyše by sa získala väščia farebnosť. 

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články