Nehanebná exfarmárka Komorová: Na web zavesila svoje akty... Ehm, a niečo jej vykúka! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Nehanebná exfarmárka Komorová: Na web zavesila svoje akty... Ehm, a niečo jej vykúka!

Nikola Komorová
Nikola Komorová, Zdroj: Instagram N.K.
18.01.2016 00:00

BRATISLAVA - Kuk! Nikola Komorová (24) nepatrí k ženám, ktoré by sa za svoje telo hanbili. Práve naopak, rada sa svojimi vypracovanými krivkami pýši a na sociálne siete vešia množstvo svojich zvodných fotiek. Jednou z tých najnovších určite pošteklila myšlienky nejedného muža. Na svojom profile totiž zverejnila decentný akt. Ten toho však odhalil viac, než len jemné obrysy jej nahého tela. Pozrite!


Nikola Komorová sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v markizáckej Farme. Už tam tmavovláska dokázala, že nepatrí k ženám, ktoré sa za svoje telo hanbia. Práve naopak, rada svoje tvrdo vypracované krivky vystavuje na obdiv. 

Jej výstavnou skriňou sú sociálne siete, kde zverejňuje kvantum svojich viac či menej odvážnych fotiek. No pri pohľade na tú, ktorú na web zavesila nedávno, sa mnohým z jej mužských fanúšikov určite podlomili kolená. 

Dôvod? Tmavovláska sa totiž na Instagrame pochválila svojím decentným aktom. Ten však neodhaľoval len jemné obrysy jej nahého tela, ale aj čosi iné. Na hriešnej čierno-bielej snímke totiž vykukla aj jej bradavka. 

Páčia sa vám decentné akty?

63 % nie
áno 37 %

Hlasovalo: 620


 


Galéria

Nikola Komorová Nikola Komorová zverejnila na Nikola Komorová na sociálnej Nikola Komorová rada vystavuje Nikola Komorová sa do

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram N.K., Tv Markíza, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články