°C

Utorok, 1. december 2020. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Krutá rana pre víťazku Hlasu Bagovú: Radosť vystriedala smrť!

Mama Ivanny Bagovej prišla o bábätko.
Mama Ivanny Bagovej prišla o bábätko.
03.11.2012 07:00

BRATISLAVA – Nešťastie! Radosť Ivanny Bagovej (18) z júnového víťazstva v Hlase Česko Slovenska a z nedávneho vydania nového cédečka vystriedal smútok. Jej mama Marianna prišla o vytúžené bábätko.


Atmosféra tohtoročných Dušičiek je pre rodinu Bagových o čosi bolestnejšia. Nielenže spomínajú na tých, ktorí už medzi nimi nie sú, ešte sa musia vyrovnávať aj s krutou novinkou. Ako informuje český portál super.cz, mama víťazky Hlasu Česko Slovenska prišla o nenarodené dieťa. „Áno, je to tak. Táto téma je však pre mňa veľmi citlivá a nechcela by som ju rozoberať. Snažím sa jej byť v tomto období oporou,“ zverila sa serveru plavovláska.

Nešťastná udalosť je pre blondínku s ukrajinskými koreňmi o to smutnejšia, že sa v poslednej dobe s mamou mierne odcudzili. A to z dôvodu, že mala zverenkyňa kouča Michala Davida množstvo práce s prípravami nedávno vydaného albumu Oheň v duši. Mariannu nevzala ani na dovolenku, ktorú s ňou plánovala od víťazstva v súťaži. Ako však Ivanna prezradila, chce jej to vynahradiť budúci rok.


Galéria

Ivanna Bagová na fotografii Mama Ivanny Bagovej prišla Ivanna Bagová na fotografii Ivanna Bagová zvíťazila v Ivanna Bagová zvíťazila v Ivanna Bagová zvíťazila v Ivanna Bagová v Hlase Ivanna Bagová v Hlase

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Universal Music, Peter Frolo, Facebook, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články