Zdrvená víťazka Hlasu Bagová: Preklínam človeka, čo mi toto urobil! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Zdrvená víťazka Hlasu Bagová: Preklínam človeka, čo mi toto urobil!

Ivanna Bagová je nešťastná.
Ivanna Bagová je nešťastná.
15.08.2014 06:00

NITRA - Hnev a beznádej! Také stavy aktuálne prežíva víťazka prvej série markizáckeho Hlasu Česko Slovenska Ivanna Bagová (21). Keď sa totiž v stredu vybrala k svojmu autu, čakalo ju naozaj nemilé prekvapenie.


Ivanna Bagová v súčasnotsi žije v Nitre, kde aj študuje. Ako speváčka ale vystupuje prakticky po celom Slovensku, a tak si zabezpečila vlastné auto. Dnes však už ľutuje, že nesiahla po lacnejšom a menej exkluzívnom modeli. Niekto jej totiž novučičké luxusné vozidlo odcudzil. 

Mladá blondínka zažila šok v stredu, kedy svojho tátoša nenašla tam, kde ho predtým zaparkovala. Okamžite ohlásila krádež polícii, no nerobí si veľké nádeje, že by sa jej auto vrátilo. „Preklínam toho človeka – aj všetky ďalšie generácie – ktorý mi ukradol moje drahé auto, ktoré som si kúpila za krvopotne zarobené peniaze. Bodaj by ho šľak trafil a do rána už nedýchal. Závisť ľudí nemá hranice. A všetky moje slzy, aby mu pripadli na kosti a zadrhol sa nimi,” reagovala poriadne rozhorčene Bagová prostredníctvom sociálnej siete. 

Vozidlo jej zmizlo priamo spred činžiaku, kde býva. „Ach, Bože, čím som si to zaslúžila, veď som nikomu nič neurobila,” uzavrela zdrvená Ivanna, ktorá tiež naznačila, že si zrejme v budúcnosti radšej prenajme garáž. V súvislosti s krádežou sme kontaktovali aj políciu, zatiaľ sme však informácie o vyšetrovaní nedostali. 

Už vám niekedy ukradli auto?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 1850Galéria

Ivanna Bagová je nešťastná. Ivanna Bagová je známa Koučom Ivanny Bagovej bol Ivanna Bagová vyhrala prvú Ivanna Bagová sa živí

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Facebook, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články