Hviezdny Michal David: Nešťastie na vrtuľníku, skončil v nemocnici! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Hviezdny Michal David: Nešťastie na vrtuľníku, skončil v nemocnici!

Michal David sa presúval helikoptérou. Vystúpenie nakoniec kvôli nehode neodohral.
Michal David sa presúval helikoptérou. Vystúpenie nakoniec kvôli nehode neodohral.
20.09.2013 13:00

OLDŘICHOV - Vo veľkom štýle! Michal David (53) sa ako autor muzikálu Mata Hari zúčastnil predpremiérového stretnutia tvorcov a hercov. Na rovnaký deň však už mal dohodnuté vystúpenie v Ostrave. A tak po neho na golfové ihrisko v Oldřichove prišiel vrtuľník. Na pódium sa však už nepostavil. Po nehode musela po neho prísť sanitka a čaká ho náročná operácia.


Na uplynulý štvrtok nebude Michal David vôbec spomínať v dobrom. Deň pritom začal naozaj pozitívne. Spolu s ďalšími tvorcami a hercami sa stretol na zahájení novej sezóny Divadla Boradway. Všetci sa už tešili na blížiacu sa premiéru muzikálu Mata Hari.

Samotný spevák a skladateľ mal však aj iné povinnosti. Potreboval sa z Oldřichova presunúť do Ostravy, a tak využil súkromný vrtuľník. S úsmevom v ňom pózoval, rozlúčil sa s kolegami mávaním a odletel. Lenže vystúpenie sa nakoniec vôbec nekonalo.

Davidovu prepravu helikoptérou totiž zavŕšilo zranenie. „Dozvedeli sme sa, že pri vystupovaní nešťastnou náhodou zakopol a zlomil si členok,” prezradila pre Super.cz hovorkyňa divadla Gabriela Šimonová. Ako dodala, kouča z Hlasu Česko Slovenska musela okamžite odviezť sanitka a čaká na neho operácia. Otázne je, či sa vlastne o šesť dní bude môcť zúčastniť premiéry muzikálu o krásnej špiónke.

Mali ste niekedy niečo zlomené?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 1053Galéria

Michal David sa presúval Výlet helikoptérou vyšiel Michala Michal David veselo mával. Michal David sa predviedol Michal David

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Divadlo Broadway, Tv Markíza, Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články