Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

Odvážna slovenská herečka: Má 33 a... Aha, ako vyzerá jej brucho!

Barbora Švidraňová
Barbora Švidraňová
Zdroj: Ján Zemiar,
12.05.2021 00:01

BRATISLAVA - Nie je dokonalá a nehanbí sa za to! Ako matka prišla herečka Barbora Švidraňová na to, čo je v živote dôležité. A tak tri roky po pôrode verejne ukázala, aké stopy stále nesie jej brucho.


Barbora Švidraňová sa narodila 12. mája 1988. Už ako malé dieťa mala blízko k umeniu – ľudovému tancu, hre na klavír, spevu. Neskôr ju očarilo herectvo a vyštudovala VŠMU. 

Odvážna slovenská herečka: Má
Zdroj: Instagram BŠ

Televízni diváci ju po prvý raz zaregistrovali v seriáli Panelák. Potom účinkovala ja v ďalších ako Mesto tieňov, Búrlivé víno, Atletiko Cvernofka, Semafor, Bola raz jedna škola a aktuálne účinkuje v projekte Nový život. 

Ako speváčka sa predviedla v šou Hlas Česko Slovenska. Potom si založila vlastnú kapelu Basie Frank Band. 

Odvážna slovenská herečka: Má
Zdroj: Jan Zemiar

Pred tromi rokmi sa jej život zmenil od základov, keď sa stala matkou malého Gabriela. S jeho otcom, talianskym hudobníkom Francescom, sa však neskôr rozišli. 

Aktuálne sa Barbora rozhodla bez príkras ukázať, ako vyzerá telo matky. Hoci od pôrodu ubehli už tri roky, umelkyňa dosť dlho bojovala s diastázou a jej brucho je stále poznamenané. Strie, jazvy, malé či väčšie boliestky... Na tele či na duši. Aj ja ich mám. Telo ženy – matky. Už nikdy nebude ako predtým. Ale už mi to nevadí,” vyhlásila. 

Odvážna slovenská herečka: Má
Zdroj: Instagram BS


Galéria

Barbora Švidraňová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články