Pondelok, 27. jún 2022. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Blaha vracia Cigánikovej úder: Za svoju hudobnú minulosť sa nehanbím, ale ona sa fotila s nohavičkami!

Blaha a Cigániková sa na sociálnej sieti bavia o svojej minulosti.Galéria fotiek (2)
Blaha a Cigániková sa na sociálnej sieti bavia o svojej minulosti.
Zdroj: Topky/Ján Zemiar, Vlado Anjel

BRATISLAVA - Predsedníčka zdravotníckeho výboru sa vo štvrtok na sociálnej sieti zabavila na Ľubošovi Blahovi za to, akú hudbu hral v minulosti. Spomínala to v kontexte, že on sa vyjadroval o nespravodlivom víťazstve ukrajinskej hip-hopovej skupiny na Eurovízii. Blaha nezostal svojej kritičke z SaS nič dlžný a vrátil jej to aj s úrokmi.


"Ľuboš Blaha nazval víťaznú pesničku z Eurovízie odrhovačkou s gýčovým textom. Prosím, pozrite si, v akej kapele hral on sám," povedala včera na Instagrame prvá dáma SaS. Za týmto vyhlásením poskytla výstrižok z retro záberov, kde Blaha hrá tvrdý metal na klávesoch.

Toto je pre SaSku téma číslo jedna? Pýta sa Blaha

Blaha sa po kritike Cigánikovej nestačil čudovať. "Toto je aktuálne téma číslo jedna pre SaS, gratulujeme," napísal Blaha a potvrdil, že na záberoch je skutočne on. "Áno, ja som kedysi hrával tvrdý metal a rád na to spomínam," píše Blaha.

Vzápätí sa ale tiež on sám pustil do minulosti poslankyne Cigánikovej. "Bittó sa zase kedysi rada fotila so stiahnutými nohavičkami - to vieš, Jani, každý máme nejaké hobby, niekto muziku, iný striptíz," uštedril predsedníčke výboru ranu Blaha.

Blaha vracia Cigánikovej úder:
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Facebook/Ľubos Blaha

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články