Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

KORONAVÍRUS Medzi infikovanými je už aj poslankyňa Cigániková: V rodine nastúpil núdzový režim!

Jana Bittó Cigániková
Jana Bittó Cigániková
Zdroj: Topky/Vladimír Anjel
21.01.2021 09:42

BRATISLAVA - Poslankyňa a predsedníčka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková (SaS) sa dnes dozvedela nepríjemné správy. Pandémia sa jej už totiž po dnešku priamo týka. Pozitivitu na koronavírus oznámila prostredníctvom sociálnej siete.


Tá začala slovami, že nie všetky "pozitívne správy" potešia. "Tak si snáď aspoň konečne pretriedim papiere v skrinkách a dočítam rozčítanú knihu. Len nech sa takto cítim až do konca. Žiadne príznaky, ani len strata chuti. Zatiaľ," popisuje svoj stav poslankyňa.

KORONAVÍRUS Medzi infikovanými je
Zdroj: Facebook/Janka Bittó Cigániková - Fungujúce zdravotníctvo

Izolácia od detí a manžela

Nevie presne, kde sa mohla nakaziť, no do úvahy prichádza aj vlastná práca. "Vo väčšom kolektíve (v parlamente) som bola naposledy vo štvrtok. Síce s rúškom, ale zrejme nepomohlo. Mám malú nálož vírusu, Ct38 zatiaľ. To je asi aj dôvod, prečo je manžel negatívny," vysvetľuje Bittó Cigániková.

KORONAVÍRUS Medzi infikovanými je
Zdroj: Facebook/Janka Bittó Cigániková - Fungujúce zdravotníctvo

Cigánikovej muž vraj nechal terajší stav priamo na ňu. "Nechal ma v tom samu, tak som ho na chvíľku vysťahovala. Deti budú mať výsledky dnes, preventívne som ich zadebnila v izbe. Ak nastane porucha internetu, určite sa pozabíjajú. Som zvedavá ako budeme fungovať v jednom byte, keď budú aj oni negatívni," píše sa v riadkoch od Bittó Cigánikovej.


Galéria

Jana Bittó Cigániková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články