Polícia je bezradná: Prípad záhadného zmiznutia mladej mamičky Andrey je poriadne zamotaný | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Polícia je bezradná: Prípad záhadného zmiznutia mladej mamičky Andrey je poriadne zamotaný

Andrea Vlčeková
Andrea Vlčeková
Zdroj: reprofoto tv markíza
24.04.2017 20:00

HLOHOVEC - Koncom marca obletela Slovenskom správa o záhadnom zmiznutí mladej mamičky. Podľa zverejnených informácií ju uniesol neznámy páchateľ spred školy. Dve deti do dnes nevedia, kde je ich mamička.


Andrea Vlčeková zmizla este v decembri 2016. Podľa polície došlo vtedy v Hlohovci na ulici R. Dilonga v blízkosti materskej školy k zločinu pozbavenia jej osobnej slobody. Maskovaní muži ju mali násilím vtiahnuť do auta. Polícia podozrieva zo skutku jej exmanžela Miroslava Vlčeka. Najprv bol nezvestný, zadržali ho niekoľko dní po zmiznutí exmanželky. 

Podľa našich informácií sa Miroslav pár týždňov pred Andreiným zmiznutím vrátil z väznice, kde ho väzobne stíhali pre ekonomickú trestnú činnosť. Andrea sa s ním počas toho, čo sedel, rozišla a našla si nového partnera. Miroslava údajne obrala o majetok. Mala ho rozpredať, čo exmanžel zle znášal.

Miroslav bol celoštátne hľadaný
Polícia je bezradná: Prípad
Zdroj: reprofoto tv markíza
 

Polícia bezmocná

Napriek rozsiahlej policajnej akcii v meste Hlohovec, ako aj na území západného a stredného Slovenska a taktiež dôslednej a stále pretrvávajúcej operatívno-pátracej činnosti, polícia do dnes Andreu nenašla.


Prečítajte si aj:

Ostrosledovaný prípad unesenej Andrey: Prvá stopa polície, FOTO posledné zábery slobody!


Polícia preto aj prostedníctvom sociálnej siete prosí verejnosť o pomoc pri pátraní po matke dvoch detí. Akékoľvek informácie súvisiace s Andreinou nezvestnosťou môžete polícii anonymne poskytnúť na číslach 158 alebo +421 915 727 179 alebo na npzj.naka@minv.sk.

Polícia je bezradná: Prípad
Zdroj: Foto: polícia


Galéria

Andrea Vlčeková Miroslav bol celoštátne hľadaný

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články